عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اعلام برائت جامعه نويسندگان و پژوهشگران گيلان از فتنه‌گران

اعلام برائت جامعه نويسندگان و پژوهشگران گيلان از فتنه‌گران
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:14 ب.ظ

دبيركل جامعه نويسندگان گيلان خبر داد:
اعلام برائت جامعه نويسندگان و پژوهشگران گيلان از فتنه‌گران

خبرگزاري فارس: دبير كل جامعه نويسندگان و پژوهشگران گيلان برائت اين جامعه و به نمايندگي از سازمان‌هاي غيردولتي از فتنه‌‌گران و ايادي استكبار و نيز حمايت از ولايت فقيه را اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، محمدرضا بينش صبح امروز در جمع اعضاي سازمان‌هاي مردم‌نهاد گيلان با اشاره به حوادث اخير فتنه‌گران و حضور گسترده مردم در محكوميت اين فتنه اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران با دستان تواناي امام خميني (ره) پس از سال‌ها مبارزه به ثمر رسيد.
وي ادامه داد: امروز كه دست ايادي بيگانه و فتنه‌گران با نقشه‌هاي شوم خود درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامي است ورود سمن‌ها و سازمان‌هاي مردم‌نهاد به عرصه سياست براي دفاع از ولايت و ارزش‌هاي انقلاب ضرورت دارد.
دبيركل جامعه نويسندگان و پژوهشگران گيلان با تأكيد بر اينكه بايد استمرار و تجديد ميثاق به نداي رهبر خود لبيك بگوييم، تصريح كرد: بايد دست فتنه‌گران و مزدوران و تمام كساني كه تنگ‌نظرانه طاقت افتخارات و پيروزي و بهروزي ايران اسلامي را ندارند را از بدنه پاك كشورمان كوتاه كنيم.
وي با اعلام برائت از فتنه‌گران خاطرنشان كرد: جامعه نويسندگان و پژوهشگران گيلان به نمايندگي از تمام سازمان‌ها و نهادهاي غيردولتي استان برائت خود از فتنه‌گران و ايادي استكبار و نيز حمايت از ولايت مطلقه فقيه را اعلام مي‌دارد.
همچنين در اين جلسه بيانيه سازمان‌هاي غيردولتي و مردم‌نهاد شيفته ولايت قرائت شد كه در بخشي از آن آمده است: امروز روز وفا به عهدي است كه سال‌ها قبل با امام راحل بسته بوديم.
در ادامه بيانيه اضافه شده است: به پاس خون‌هاي مطهر شهدا و امام شهدا، سازمان‌هاي مردم نهاد و شيفته ولايت با محكوم كردن اعمال ضد ارزشي و ضد انقلابي و ضد ولايي عناصر فتنه و سران آن در سطح جامعه، از حضور پرشور و انقلابي و ارزشي امت سلحشور گيلان كه يك بار ديگر مانند هميشه زيرپرچم ولايت و رهبري معظم در اعتراض به فتنه‌گران خروش انقلابي كردند و وارد عرصه شدند قدرداني مي‌كنيم.
سازمان‌هاي مردم نهاد در بيانيه خود اعلام كردند كه براي حفظ ارزش‌هاي اسلامي و پايداري نظام مقدس جمهوري اسلامي و سربلندي مقام عظماي ولايت تا پاي جان ايستاده‌ايم و جان ناقابل خود را با افتخار تقديم اسلام و انقلاب و رهبر فرزانه مي‌كنيم و دشمن بداند كه با نقشه‌هاي شوم خود هرگز نمي‌تواند به نيات رذيلانه‌اش برسد.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها