عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

خواص بي‌بصيرت به دامان انقلاب بازگردند

خواص بي‌بصيرت به دامان انقلاب بازگردند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:15 ب.ظ

فرماندار چرام:
خواص بي‌بصيرت به دامان انقلاب بازگردند

خبرگزاري فارس: فرماندار چرام گفت: برخي از خواص كه تا پيش از اين با حمايت و يا سكوت خود در دام سران فتنه گرفتار شده بودند، توبه كرده و به دامان انقلاب بازگردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از ياسوج، شكر‌الله امامي صبح امروز در نشست هم‌انديشي بانوان هنرمند بسيجي شهرستان چرام، با اشاره به اركان اصلي در شكل‌گيري و پيروزي انقلاب در 22 بهمن سال 57، اظهار داشت: پيروزي انقلاب اسلامي با محوريت ولايت فقيه و حمايت‌هاي مردمي،از جمله پديده‌هاي شگرف مردمي قرن بيستم بود كه بر ادعا‌هاي دروغين استكبار جهاني و مزدوران بين‌المللي آن‌ها خط بطلان كشيد و منافع نامشروع سياسي و اقتصادي آن‌ها را در سطح منطقه‌اي و جهاني متزلزل كرد.
وي افزود: دشمنان استكباري از همان بدو پيروزي انقلاب چنين نظام و حكومتي را كه مبتني بر حكومت پيامبر اكرم(ص) در مدينه بود، برنتافته و اصل را بر دشمني با اصل مترقي ولايت‌فقيه به عنوان دشمن نخست آ‌ن‌ها در عرصه بين‌المللي گذاشتند.
فرماندار چرام اضافه كرد: دشمنان در طول 32 سال اخير از هر فرصتي براي ضربه زدن به انقلاب و نظام استفاده كردند كه توطئه گروهك‌ها، خيانت‌ بني‌صدر، جنگ هشت ساله، تهاجم فرهنگي و قرار دادن سران فتنه در مقابل مردم، از جمله اين ترفند‌ها بوده است.
امامي با اشاره به شكست‌ تمامي اين توطئه‌ها ابراز داشت: بي‌شك اگر تدابير حكيمانه امام و رهبري و در يك كلام اصل مترقي ولايت‌فقيه نبود، اين حركت در نخستين روزهاي پيروزي با شكست مواجه مي‌شد.
فرماندار چرام به روحيه زشت و ناپسند قدرت‌طلبي و زياده‌خواهي برخي از مديران و مسئولان سابق درجه يك نظام و سران فتنه كنوني در طول 32 سال اخير اشاره كرد و گفت: هر يك از سران فتنه در طول سه دهه اخير به استناد همين قانون اساسي كه ميثاق ملي همه مردم و مسئولان بوده به قدرت رسيدند كه متأسفانه جاه‌طلبي و فزون‌خواهي، چشم آن‌ها را كور كرد و امروز اين‌گونه با وقاحت در مقابل مردم صف آرايي كرده‌اند.
امامي تقلب و به دنبال آن توهم شكست‌ناپذيري در انتخابات را بهانه سران فتنه براي ضربه زدن به نظام و مخدوش كردن وجه ايران اسلامي در سطح جهاني دانست و گفت: كساني كه در دوران حيات حضرت امام(ره)، تند‌ترين مواضع را در قبال اسرائيل و امريكا داشتند، با چرخشي شگفت‌آور به سرودن شعار نه غزه و نه لبنان روي آوردند.
امامي تصريح كرد: شگفت‌آورتر اين‌كه تنها پس از گذشت چند ماه از آن شعار صهيونيست‌ پسند، مدعي حمايت از خيزش اسلامي مردم تونس و مصر شدند كه اين خود از عجايب چند گانه روزگار و البته ترفند نخ‌نماي اين زمانه محسوب مي‌شود.
فرماندار چرام با بيان اين‌كه ديگر نمي‌توان انتظاري از بازگشت سران فتنه به دامان انقلاب و نظام داشت، افزود: با تمامي اين جفا‌ها، راه براي بازگشت برخي خواص باز بوده كه مي‌توانند با مسلح شدن به سلاح بصيرت، راه خود را كه به اشتباه با سران فتنه يكي كرده بودند، جدا كرده و به دامان انقلاب بازگردند.
انتهاي پيام/خ10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها