عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نفرات برتر جشنواره قرآني دانشجويان مازندران معرفي شدند

نفرات برتر جشنواره قرآني دانشجويان مازندران معرفي شدند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:16 ب.ظ

در آمل؛
نفرات برتر جشنواره قرآني دانشجويان مازندران معرفي شدند

خبرگزاري ‌فارس: نفرات برتر هفتمين جشنواره قرآني دانشجويان دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي مازندران در آمل معرفي شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از آمل، در هفتمين جشنواره قرآني دانشجويان دانشگاه‌هاي مازندران كه چهارشنبه شب به ميزباني دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي ساخا برگزار شد 30 دانشجو از سراسر استان مازندران حضور داشتند.
در اين مسابقات كه در دو بخش آقايان و بانوان برگزار شد، 10دانشجوي دختر و 20دانشجوي پسر به صورت يك روزه به رقابت پرداختند.
اين رقابت‌ها در دو مرحله شفاهي و كتبي صورت مي‌گيرد كه بخش شفاهي در آمل و بخش كتبي ارديبهشت ماه سال 90 در شهر رشت برگزار مي‌شود.
برگزيدگان هفتمين جشنواره قرآني دانشجويان دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي مازندران به مسابقات كشوري اين رقابت‌ها اعزام مي‌شوند.
شب گذشته در معرفي نفرات برتر بخش‌هاي ترتيل، حفظ و قرائت در بخش برادران اين مسابقات و در رشته قرائت قرآن مصطفي حيرتي از مركز بهشهر، نورمحمد نورمحمدي از مركز تنكابن و سيدعبدالمجيد حسيني از مركز چالوس رتبه‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
در رشته ترتيل قرآن كريم مظاهر رمضاني از مركز چالوس، علي جعفري از مركز بهشهر و علي جعفري از مركز بهشهر به ترتيب رتبه‌هاي اول تا سوم را از آن خود كردند.
در بخش خواهران و در رشته ترتيل قرآن كريم سميه افراسي از مركز بهزيستي قائمشهر رتبه اول، كبري مقيم بگ‌لو از مركز فرهنگ و هنر چالوس رتبه دوم و كلثوم طالبي از مركز سكان كياكلا رتبه سوم را اذعان خود كردند.
در رشته حفظ قرآن كريم، محبوبه خواجه‌وند از مركز بابل، اعظم حسن‌پور از مركز بهزيستي قائمشهر و زينب حق‌پناه از مركز فرهنگ و هنر نوشهر رتبه‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
انتهاي ‌پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها