عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

3 مدرسه روستايي در كوهرنگ بهره‌برداري شد

3 مدرسه روستايي در كوهرنگ بهره‌برداري شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:30 ب.ظ

باعنايت دفتر مقام معظم رهبري؛
3 مدرسه روستايي در كوهرنگ بهره‌برداري شد

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان كوهرنگ گفت: در سال‌جاري سه مدرسه روستايي توسط موسسه بركت زيرنظر دفتر مقام معظم رهبري در اين شهرستان آماده‌سازي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، ستار خيري صبح امروز در جلسه شوراي آموزش و پرورش اين شهرستان با اعلام اين مطلب اظهار داشت: امسال ساخت چهار مدرسه روستايي در روستاهاي فخرآباد، دزك سفلي، دشت زرين و تبرك عليا از توابع اين شهرستان با صرف اعتباري افزون بر 6 ميليارد ريال از سوي موسسه بركت به اين شهرستان اختصاص داده شد كه تاكنون سه مدرسه آن آماده و تحويل آموزش و پرورش شده است.
وي در ادامه از كسب رتبه برتر استاني شوراي آموزش و پرورش اين شهرستان در بين شهرستان‌هاي هفت‌گانه اين استان خبر داد و گفت: توجه ويژه به شوراي آموزش و پرورش به‌عنوان شورايي كه در راستاي ارتقاي سطح علمي و آموزشي اين شهرستان موثر است در دستور ويژه مديريت اين شهرستان قرار گرفته است.
خيري با تأكيد بر حفظ جايگاه برتر آموزش و پرورش اين شهرستان گفت: مسئولان بايد در راستاي كيفيت‌بخشي به امور آموزشي و محتواي آن براي حفظ جايگاه برتر شوراي آموزش و پرورش تلاش كرده و بسترهاي رشد فرهنگي و آموزشي دانش‌آموزان را فراهم كنند.
فرماندار شهرستان كوهرنگ مسئولان آموزش و پرورش و اعضاي شورا را موتور محركه شوراي آموزش و پرورش برشمرد و گفت: به‌طور قطع و يقين تحول شهرستان در گرو تحول نيروي انساني است و اين در حالي‌ست كه توانمندسازي نيروي انساني با تحول در آموزش‌و پرورش صورت مي‌گيرد.
وي با بيان اينكه تعليم و تربيت نيروي انساني رسالت اصلي آموزش و پرورش است، گفت: تحقق اين وظيفه خطير نيازمند بهره‌برداري از تمام امكانات مادي و معنوي است تا اين نهاد بتواند در مسير تعيين شده به اهداف خود دست يابد.
خيري با بيان اينكه شوراي آموزش و پرورش داراي جايگاه رفيع در نظام آموزشي است، بيان داشت: اين شورا وظايف مهمي بر عهده دارد و در اهميت آن همين بس كه پيامبر در آموزش عملي در تمام مسائل و موارد با اصحاب و يارانش مشورت مي‌كرد.
وي خاطرنشان كرد: برهمين اساس يكي از بهترين فعاليت‌هاي نظام جمهوري اسلامي براي ارتقاي آموزش و پرورش، تشكيل شوراهاي آموزش و پرورش است.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها