عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تعيين فيناليست‌هاي مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور

تعيين فيناليست‌هاي مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:30 ب.ظ

بعد از پايان مرحله نيمه نهايي مشخص شد؛
تعيين فيناليست‌هاي مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور

خبرگزاري فارس: با پايان يافتن مسابقات ماقبل فينال جوانان واليبال باشگاه‌هاي كشور، دو تيم كاله آمل و گل گهر سيرجان با شكست حريفان به مرحله نهايي راه پيدا كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از آمل، شب گذشته با پايان يافتن مرحله نيمه نهايي مسابقات جوانان واليبال باشگاه‌هاي كشور، دو تيم كاله آمل و گل گهر سيرجان با شكست حريفان خود به مرحله فينال راه پيدا كرده و براي كسب عنوان قهرماني با يكديگر ديدار مي‌كنند.
با پايان يافتن مرحله حذفي اين دوره از رقابت‌ها در روز چهارم، تيم‌هاي صعود كننده به مرحله نيمه نهايي از عصر روز گذشته به مصاف هم رفتند.
از ساعت 15 روز پنجم اين دوره از مسابقات گل گهر سيرجان در سالن پيامبر اعظم(ص) شهرستان آمل مقابل تيم آبفاي سمنان قرار گرفت و توانست در يك ديدار حساس و نزديك حريف خود را با نتيجه سه بر دو شكست داده و خود براي حضور در مرحله نهايي گام بردارد.
همچنين در شامگاه روز چهارشنبه نمايندگان شمالي حاضر در رقابت‌هاي جوانان واليبال باشگاه‌هاي كشور برابر يكديگر صف‌آرايي كردند.
در اين بازي سخت و حساس كاله آمل ميزبان پره‌سر گيلان بود كه در پايان توانست با حمايت تماشاگران با نتيجه سه بر يك پيروز اين ديدار باشد و حريف خود را روانه بازي‌هاي رده‌بندي كند.
گيم اول اين ديدار حساس را پره سر گيلان با امتياز (25 بر 22) از آن خود كرد ولي جوانان و نوجوانان آملي توانستند گيم‌هاي دوم، سوم و چهارم را با امتياز (25 بر 8)، (25 بر 12) و (25 بر 18) از آن خود كنند و در مجموع با نتيجه سه بر يك پيروز اين ديدار باشند.
تيم‌هاي پره سر گيلان و آبفاي سمنان ديدار رده‌بندي را صبح روز پنج شنبه انجام مي‌دهند و در ادامه از ساعت 11 دو تيم كاله آمل و گل گهرسيرجان براي معرفي قهرمان اين دوره از مسابقات با هم ديدار مي‌كنند.
در ظهر روز پنج شنبه با پايان يافتن اين دوره از مسابقات، آيين اهداي كاپ قهرماني و هداياي تيم‌هاي برتر با حضور مسئولان استاني و شهرستاني در سالن پيامبر اعظم(ص) آمل برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها