عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

مسئولان لنده در جشن نيكوكاري سهيم مي‌شوند

مسئولان لنده در جشن نيكوكاري سهيم مي‌شوند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:31 ب.ظ

بخشدار لنده:
مسئولان لنده در جشن نيكوكاري سهيم مي‌شوند

خبرگزاري فارس: بخشدار لنده گفت: در روز 14 اسفند تمامي مسئولان اجرايي بخش لنده با حضور در پاي صندوق‌ها، در جشن نيكوكاري سهيم مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كهگيلويه، حميدرضا جمالي صبح امروز در جلسه شوراي اداري اين بخش، ضمن تقدير از حضور بابصيرت مردم لنده در راهپيمايي 22 بهمن و راهپيمايي انزجار و محكوميت سران فتنه اظهار داشت: عده‌اي جاه‌طلب و مردم گريز كه ماهيت آن‌ها از همان ابتداي انقلاب نيز بر همه مشخص بود، از رحمت و عطوفت نظام و رهبري و همچنين صبر و طاقت مردم سوء استفاده كرده و امروز اين‌گونه با خوردن نمك انقلاب به دنبال ناسپاسي و جفا به حريم ارزش‌ها و آرمان‌هاي آن هستند.
وي با اشاره به لزوم وحدت در ميان نيروهاي وفادار به انقلاب و نظام، هدف انبيا الهي را جمع‌آوري انسان‌ها در لواي پرچم توحيدي دانست و گفت: پيامبر اسلام با تأسي از آيات توحيدي قرآن كريم، انسان‌ها را به سوي خدا و دين اسلام دعوت و آنها را مژده فتح و بشارت داده است.
بخشدار لنده حضور مردم را در راهپيمايي 22 بهمن، همراهي و وفاداري آنها به انقلاب و امام و ارزش‌هاي اسلامي عنوان كرد و گفت: حضور با شعر و شعور مردم در خط ولايت و رهبري موجب دلگرمي مسئولان و دلسوزان نظام شده و آن‌ها را در انجام خدمت‌رساني به مردم مصمم‌تر مي‌كند.
جمالي گفت: دست‌هاي پنهان و آشكار درصدد لطمه زدن به وحدت و برادري ملت بوده و فتنه گران اجرا شدن افكار شوم و ضدانقلابي خود را در كف خيابان‌ها و استفاده از افراد نا‌آگاه دنبال مي‌كنند.
وي خيزش ملت‌هاي اسلامي را نويدبخش فتح و پيروزي جريان اسلامي دانست و گفت: به بركت حضور و تقواي ملت ايران، ملت‌هاي مسلمان خيزش جدي خود را براي انقلاب و دگرگوني و استقرار حكومتي اسلامي آغاز كرده و به بركت توسل به اسلام و قرآن، موفقيت آن‌ها حتمي و نزديك است.
رئيس شوراي اداري لنده در ادامه به بررسي نامه‌هاي مردمي سفر رياست‌جمهوري اشاره كرد و گفت: در طول هفته گذشته بيش از هزار و 200 نامه درخواست مردمي سفر رياست جمهوري در بخشداري لنده ساماندهي شده و نسبت به 90 درصد آن‌ها گزارش‌دهي و تحقيقات لازم صورت گرفته است.
جمالي خطاب به كميته‌هاي هفت‌گانه تسهيلات نوروزي تصريح كرد: ضروري است تا هر چه سريع‌تر با مهيا كردن امكانات و برنامه‌ريزي لازم، خود را براي استقبال از ميهمانان نوروزي آماده و ادارات نيز ليست كشيك نوروزي خود را هر چه سريع‌تر به واحد مربوطه در بخشداري تحويل دهند.
وي به برگزاري جشن نيكوكاري در هفته آينده اشاره كرد و گفت: همه ادارات و نهادها با استفاده از امكانات و حيطه اختيارات خود نسبت به شركت در اين امر خطير اقدام كنند كه شوراي اداري اين بخش نيز به صورت دسته‌جمعي در روز 14 اسفند، از محل‌هاي جمع‌آوري كمك‌هاي مردمي بازديد كرده و در اين عمل خداپسندانه شريك مي‌شوند..
وي به برگزاري همايش بزرگ پياده‌روي فردا در شهر لنده با حضور مردم، مسئولان و مديركل تربيت بدني كهگيلويه و بويراحمد اشاره كرد و از همه كاركنان اداري درخواست كرد تا با لباس ورزشي در اين همايش همراه با خانواده‌هاي خود و ساير مردم شركت كنند.
انتهاي پيام/خ10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها