عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سهميه كاروان راهيان نور در جغتاي 240 نفر است

سهميه كاروان راهيان نور در جغتاي 240 نفر است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:31 ب.ظ

فرماندار جغتاي:
سهميه كاروان راهيان نور در جغتاي 240 نفر است

خبرگزاري فارس: فرماندار جغتاي گفت: سهميه كاروان راهيان نور شهرستان 240 نفر است كه در يك سفر شش روزه به مناطق عملياتي دفاع مقدس اعزام مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از جغتاي، مهدي هنرور صبح امروز در جلسه ساماندهي كاروان‌هاي راهيان نور اين شهرستان اظهار داشت: اين تعداد زائر با 6 دستگاه اتوبوس و يك دستگاه خودرو تداركات در قالب كاروان راهيان نور از شهرستان جغتاي به مناطق جنگي اعزام مي‌شوند.
فرماندار جغتاي تصريح كرد: 260 عدد بسته فرهنگي متناسب با برنامه مذكور توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان جوين براي زائران و هيئت همراه تهيه شده است.
وي تاكيد كرد: اقشار مختلف مردم به‌ويژه نسل سوم انقلاب بايد با واقعيت‌هاي جنگ و دفاع مقدس و جانفشاني‌ها و ايثارگري‌هاي رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس آشنا شوند.
فرماندار جغتاي تصريح كرد: سفرهاي راهيان نور تاكنون تأثيرات بسيار مطلوبي برجاي گذاشته است كه با هيچ معيار مادي قابل اندازه گيري نيست.
وي اظهار داشت: انتقال فرهنگ و ارزش‌هاي معنوي دفاع مقدس از اهداف اعزام كاروان راهيان نور است.
هنرور بيان داشت: همه دستگاه‌هاي ذيربط بايد براي كمك به برگزاري مطلوب‌تر اين برنامه تلاش كنند.
فرماندار جغتاي اظهار داشت: 8 سال دفاع مقدس جسارت، افتخار و شجاعت اقشار مختلف بود كه در كاروان‌ راهيان نور نمود دارد.
وي با اشاره به اطاعت از ولايت فقيه در دوران كنوني گفت: امروز ولايت فقيه معادلات دشمن را بر هم ريخته است و بايد مدافع ولايت بود.
انتهاي پيام/خ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها