عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

2500 واحد مسكوني بهشهر از تسهيلات مسكن مهر بهره‌مند مي‌شوند

2500 واحد مسكوني بهشهر از تسهيلات مسكن مهر بهره‌مند مي‌شوند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:31 ب.ظ

در سال 1390؛
2500 واحد مسكوني بهشهر از تسهيلات مسكن مهر بهره‌مند مي‌شوند

خبرگزاري فارس: فرماندار بهشهر گفت: بر اساس اعلام سازمان مسكن و شهرسازي مازندران، سهم بهشهر از اعتبارات سال 1390 براي ساخت و ساز و استفاده از تسهيلات مسكن مهر‌ 2 هزار و 500 واحد است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان بهشهر، محمد‌رضا البرزي شامگاه چهارشنبه در جلسه شوراي مسكن كه به بررسي وضعيت پروژه‌هاي مسكوني در حال احداث شهرستان اختصاص داشت، اظهار داشت: دستگاه‌هاي مسئول در امر ساخت و ساز بدون معطلي و با استفاده از مبادي قانوني براي تسريع در خانه‌دار شدن مردم بكوشند.
وي ادامه داد: منطقه پيلم كوتي‌ كه قرار است در فاز اول محل سكونت يك‌هزار خانوار متقاضي باشد، يكي از مهم‌ترين پروژه‌ها را در خود جاي داده و تاكنون پيشرفت خوبي داشته اما بايد شتاب بيشتري بگيرد، جلسات شوراي مسكن به ‌صورت تخصصي‌تري دنبال و مصوبات آن در كوتاه‌ترين زمان، پيگيري و اجرايي شود.
نماينده دولت در بهشهر با اشاره به سهم بهشهر از اختصاص مسكن در سال جاري يعني 2 هزار واحد تصريح كرد: سازمان مسكن و شهرسازي براي سال 90 اعتباراتي را در حد 2 هزار و 500 واحد به شهرستان بهشهر اختصاص داده و تا پايان سال آينده بايد 4 هزار و 500 واحد مسكوني در اين شهرستان افتتاح شده باشد.
البرزي با اشاره به خيرين مسكن‌ساز عنوان داشت: بايد سهم خيرين در ساخت و ساز اينگونه واحدهاي مسكوني كاملا مشخص شود تا ميزان اقساطي را كه افراد محروم بايد پرداخت كنند هم به‌طور كامل معلوم باشد.

* تا پايان امسال 958 واحد مسكوني خود مالك در بهشهر ساخته مي‌شود
رئيس اداره مسكن و شهرسازي بهشهر از بهره‌برداري 958 واحد مسكن خودمالك يا خودساز تا پايان سال جاري در اين شهرستان خبر داد.
علي نصيري‌خليلي ادامه داد: طرح ساخت مدرسه و مسجد را هم همگام با شهرهاي ساري، نكا و آمل داريم كه به زودي اجرا مي‌شود.
وي همچنين از جذب بيش از 40 ميليارد اعتبارات بخش ساخت و ساز مسكن مهر در بهشهر، خليل‌شهر و رستمكلا خبر داد و اينكه تا پايان سال جاري 958 نفر در قالب پروژه‌هاي خودمالك و خودساز صاحب خانه مي‌شوند.
رئيس بنياد مسكن هم در اين جلسه از ساخت 817 واحد مسكوني در خليل شهر و رستمكلا خبر داد.
علي آشنا تصريح كرد: 551 واحد در خليل شهر ساخته مي‌شود كه 306 واحد گروهي و 245واحد آن انفرادي است همچنين 266 پروژه در رستمكلا داريم كه 200 واحد انفرادي و 66 واحد به صورت گروهي ساخته مي‌شود.
وي در پايان خاطرنشان كرد: خليل‌شهر و رستمكلا در زمره شهرهاي زير 20 هزار جمعيت و ساخت و سازهاي آنها زير پوشش بنياد مسكن است.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها