عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كنگره دفاع مقدس در سطح كشور نشان داده شود

كنگره دفاع مقدس در سطح كشور نشان داده شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:32 ب.ظ

رئيس بنياد حفظ آثار كرمان:
كنگره دفاع مقدس در سطح كشور نشان داده شود

خبرگزاري فارس: رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان كرمان گفت: كنگره دفاع مقدس يك حركت بزرگ است كه بايد در كل كشور نشان داده شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، مهدي ابوالحسني در نشست مطبوعاتي سومين كنگره پايداري در دانشگاه شهيد باهنر كرمان اظهار داشت: كنگره دفاع مقدس براي نخستين بار در دانشگاه شهيد باهنر كرمان برگزار مي‌شود و نخستين حركت علمي در حوزه دفاع مقدس بعد از جنگ است.
وي تصريح كرد: اين حركت بايد در كل كشور معرفي و نشان داده شود، زيرا يكي از بزرگترين كارهايي است كه در حوزه دفاع مقدس در كشور انجام مي‌شود.
دبير اجرايي كنگره دفاع مقدس افزود: از پنجشنبه هفته جاري فضاي دانشگاه شهيد با هنر كرمان، فضاي پايداري مي‌شود و برنامه‌ها اين دانشگاه به سومين كنگره در 11 و 12 اسفندماه جاري ختم مي‌شود.
ابوالحسني تصريح كرد: برگزاري اين كنگره در سالروز تدفين شهداي گمنام در دانشگاه شهيد باهنر كرمان است كه مهمانان ويژه‌اي از سرتاسر كشور در اين كنگره شركت دارند كه شامل استادان دانشگاه‌ها اميران، سرداران و معاونان وزيران است.
وي گفت: فارغ‌التحصيلان رشته ادبيات مقاومت دانشگاه شهيد باهنر كرمان جذب ادارات و سازمان‌هاي حفظ آثار شده‌اند.
ابوالحسني در رابطه با سومين كنگره ادبيات پايداري در دانشگاه شهيد باهنر اظهار داشت: در اين كنگره ما از 30 استان كشور مقاله دريافت كرديم، اما مشكل اصلي ما در حوزه اطلاع‌رساني است، با اينكه اين طرح در نوع خود و در سطح ملي و بين‌المللي منحصر‌به‌فرد است، اما اطلا‌ع‌رساني به درستي صورت نگرفته است.
رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس تصريح كرد: اين كنگره تنها توان ما بوده، هدف ما اين است كه اين كنگره به برنامه‌اي بين‌المللي تبديل شود و به اين لحاظ از شخصيت‌هاي ديگر كشور‌ها نيز دعوت به عمل آمده است.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها