عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

2 شركت پخش مواد غذايي در بوشهر تعطيل شدند

2 شركت پخش مواد غذايي در بوشهر تعطيل شدند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:32 ب.ظ

به دليل عرضه محصولات تاريخ مصرف گذشته؛
2 شركت پخش مواد غذايي در بوشهر تعطيل شدند

خبرگزاري فارس: دو شركت توليد و پخش مواد غذايي در بوشره به دليل تخلفات صورت گرفته تعطيل شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، كارشناس مسئول واحد بهداشت محيط مركز بهداشت شهرستان بوشهر صبح امروز در بازديد از واحدهاي توليدي شهر بوشهر اظهار داشت: بازديد و نظارت بر واحدهاي توليد مواد غذايي از جمله برنامه‌هاي مهم ماست و در اين زمينه با جديت عمل مي‌كنيم.
محمود محمديان افزود: با توجه به اهميت سلامتي براي اقشار مختلف مردم نظارت بر واحدهاي توليد مواد غذايي با جديت دنبال مي‌شود و هيچ كوتاهي در اين زمينه نمي‌كنيم.
وي ادامه داد: در بازديد صبح امروز بازرسان بهداشت محيط مركز بهداشت شهرستان بوشهر از دو شركت پخت نان نان آواران خوشه گندم و پخش محصولات شيرين عسل، تخلفاتي مشاهده و منجر به تعطيلي اين دو شركت شد.
كارشناس مسئول واحد بهداشت محيط مركز بهداشت شهرستان بوشهر در ارتباط با با تخلفات صورت گرفته در شركت پخش محصولات شيرين عسل واقع در چغادك گفت : اين شركت، بسته‌هاي شكلات تافي يك كيلويي تاريخ گذشته را تبديل به بسته‌هاي سه كيلويي كرده و با درج تاريخ مجدد، اقدام به پخش آن مي‌كرد.
محمديان، حجم اجناس تاريخ گذشته اين شركت را يك تن و سيصد كيلو عنوان كرد كه با همكاري نيروي انتظامي ضبط شد.
وي همچنين در مورد تخلف شركت نان آواران خوشه گندم گفت: اين شركت با قيچي كردن قسمت‌هاي داراي آلودگي نان‌هاي تاريخ گذشته، مجدداً نان‌ها را بسته بندي و توزيع مي‌كرده است.
اين مقام مسئول اضافه كرد: واحدهاي توليد مواد غذايي بايد به نكات بهداشت توجه بيشتري داشته باشند تا در زمان بازديد كارشناسان بهداشت مشكلي براي واحدهاي توليدي آن‌ها پيش نيايد.
محمديان اظهار داشت: اين واحدها با توجه به نكات و توضيحات مركز بهداشت در ارتباط با توليد محصولات بهداشتي، كمك شاياني به بهداشت عمومي مي‌كنند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها