عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نگرانی نتانیاهو از سقوط شرکای اسراییل

نگرانی نتانیاهو از سقوط شرکای اسراییل
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:39 ب.ظ

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه خبری العالم، " بنیامین نتانیاهو" ، پیامدهای خطرناک فروپاشی و سقوط دیکتاتورهای شریک اسراییل برای این رژیم اشغالگر را مورد تاکید قرار داد و در عین حال اعتراف کرد که کارشناسان اطلاعاتی از پیش بینی انقلاب های مردمی در این کشورها ناتوان بوده اند.

نتانیاهو که درنشست عمومی کنیست(پارلمان رژیم صهیونیستی) سخن می گفت، با اذعان اینکه " اسراییل نمی داند واقعا در منطقه چه می گذرد"، تلاش کرد تا به اعضای کنیست اطمینان دهد که تشکیلات خودگردان همچنان باقی خواهد ماند.

وی با بیان اینکه" ما نمی توانیم پیامدهای خطرناکی که پیروزی انقلاب اسلامی در ایران برای اسراییل را فراموش کنیم "، گفت : اسراییل در حال از دست دادن شرکا و دوستان خود در منطقه است اما تلاش می کند تا توافقنامه صلح با مصر را حفظ کند.

ایهود باراک " وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز در گفتگو با یک شبکه آمریکایی با اظهار تاسف از اینکه این رژیم " حسنی مبارک یکی از دوستان بزرگ اسراییل" را از دست داده است، گفت: مبارک توانست صلح با اسراییل را برای سال های طولانی حفظ کند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها