عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

انتقام بایرن مونیخ از اینترمیلان ایتالیا

انتقام بایرن مونیخ از اینترمیلان ایتالیا
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:54 ب.ظ

یک گل دیرهنگام ماریو گومز در دقیقه آخر دیداری که تکرار فینال فصل پیش لیگ قهرمانان اروپا بود برای پیروزی آلمانی ها دردیدار رفت کافی بود و باعث شد آنان تا حدی انتقام شکست خود در فینال را از ایتالیاییها بگیرند.

این موفقیت آلمانی ها درورزشگاه سن سیرو همچنین به معنای آن بود که هر سه تیم ایتالیایی باقیمانده در لیگ قهرمانان در دیدار رفت در خانه خود ناکام شده و با توجه به دشوارترین بودن دیدارهای بیرون از خانه با خطر حذف شدن روبرو هستند.

گومز این گل خود را پاداش بزرگ رویکرد مثبت بایرن در بازی خواند وی گفت : این گل قطعا مهمترین گل من در لیگ قهرمانان بود .

گومز افزود : ما به یک نبرد همه جانبه در تمام خطوط دست زده و پاداش خود را با یک پیروزی بسیار مهم در بیرون از خانه گرفتیم .

لئوناردو سرمربی اینتر نیز در پایان این دیدار گفت : به رغم تحمل این شکست ؛ هنوز تیمش در موقعیت خوبی برای صعود قرار دارد .

وی افزود : بدیهی است که شکست بدی خوردیم ولی این شکست باعث نخواهد شدتا ما از تلاش خود برای پیروزی در دیدار برگشت در مونیخ دست بکشیم بایرن در واقع یک شروع رویارویی در این دیدار داشت ولی دفاع خوب اینتر باعث شد تا حداقل دو فرصت گلزنی را در ابتدای بازی از دست بدهد.

آرین روبن بازیکن هلندی بایرن نقش بسزایی در پیروزی تیمش و شکست خانگی سومین تیم ایتالیایی حاضر در این رقابتها پس از آث میلان و آ اس رم داشت.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها