عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تشکیل کابینه منتخب یکی ازخواسته های جوانان بحرین

تشکیل کابینه منتخب یکی ازخواسته های جوانان بحرین
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:57 ب.ظ

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، جاسم حسین روز چهارشنبه در گفت و گو با شبکه خبری العالم اظهار داشت : جوانان 14 فوریه و معترضان ، درخواست پادشاه این کشور برای ترک میدان الولو در منامه را نپذیرفتند و تاکید کردند تا برآورده شدن خواسته هایشان در میدان می مانند.

حسین اظهار داشت: باید زمینه لازم برای برگزاری گفت و گویی مثبت و سازنده ، فراهم شود.

 وی افزود: آزادی شماری از زندانیان سیاسی از زندان های دولت بحرین ، از اقداماتی به شمار می رود که زمینه لازم برای برگزاری گفت و گو را فراهم می کند.

 نماینده فراکسیون الوفاق در مجلس بحرین تاکید کرد: همه زندان های سیاسی باید تخلیه شوند ، در بحرین نباید زندانی سیاسی وجود داشته باشد. برداشتن چنین گامهایی می تواند راه را برای گفت و گو هموار کند.

 وی تاکید کرد: آزادی شماری از زندانیان شرط مذاکره و گفت و گو نیست بلکه مساله ای است که راهی برای گام بر داشتن در مسیر گفت و گو فراهم می کند.

 حسین در پایان تاکید کرد: دولت باید مدتی مشخص برای گفت و گو تعیین کند تا کابینه منتخب تشکیل شود ، علاوه بر آن به قوه قضاییه باید اختیارات و صلاحیت های کامل داده شود.

 وی افزود : خواست مردم این است که در توزیع ثروت های کشور و فرصت های دیگر عدالت رعایت شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها