عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تشکیل کابینه منتخب یکی ازخواسته های جوانان بحرین

تشکیل کابینه منتخب یکی ازخواسته های جوانان بحرین
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:57 ب.ظ

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، جاسم حسین روز چهارشنبه در گفت و گو با شبکه خبری العالم اظهار داشت : جوانان 14 فوریه و معترضان ، درخواست پادشاه این کشور برای ترک میدان الولو در منامه را نپذیرفتند و تاکید کردند تا برآورده شدن خواسته هایشان در میدان می مانند.

حسین اظهار داشت: باید زمینه لازم برای برگزاری گفت و گویی مثبت و سازنده ، فراهم شود.

 وی افزود: آزادی شماری از زندانیان سیاسی از زندان های دولت بحرین ، از اقداماتی به شمار می رود که زمینه لازم برای برگزاری گفت و گو را فراهم می کند.

 نماینده فراکسیون الوفاق در مجلس بحرین تاکید کرد: همه زندان های سیاسی باید تخلیه شوند ، در بحرین نباید زندانی سیاسی وجود داشته باشد. برداشتن چنین گامهایی می تواند راه را برای گفت و گو هموار کند.

 وی تاکید کرد: آزادی شماری از زندانیان شرط مذاکره و گفت و گو نیست بلکه مساله ای است که راهی برای گام بر داشتن در مسیر گفت و گو فراهم می کند.

 حسین در پایان تاکید کرد: دولت باید مدتی مشخص برای گفت و گو تعیین کند تا کابینه منتخب تشکیل شود ، علاوه بر آن به قوه قضاییه باید اختیارات و صلاحیت های کامل داده شود.

 وی افزود : خواست مردم این است که در توزیع ثروت های کشور و فرصت های دیگر عدالت رعایت شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها