عضویت العربیة English
امام علی علیه‌السلام: برترین جهاد آن است که انسان روز خود را آغاز کند در حالى که در اندیشه ستم کردن به احدى نباشد. من لا یحضر الفقیه، ح 5762

نصری: تا با آرسنال قهرمان نشوم، جایی نمی روم

نصری: تا با آرسنال قهرمان نشوم، جایی نمی روم
پنج شنبه 5 اسفند 1389  01:59 ب.ظ

نصری 23ساله عملکرد قابل قبولی در رقابتهای این فصل داشته و شایعاتی درمورد احتمال پیوستن او به بارسلونا به گوش می رسد.البته این طور به نظر می رسد که این ستاره فرانسوی در درجه اول به محقق کردن رویای قهرمانی با آرسنال فکر می کند

نصری دراین باره به اسپورت مگزین گفت:« تنها چیزی که می توانم بگویم این است که از حضورم در آرسنال و در لندن لذت می برم و حس می کنم که هنوز کارهای زیادی اینجا دارم. یکی از دلایلی که به آرسنال آمدم، کسب عناوین متعدد قهرمانی بود و نمی خواهم بدون جام ورزشگاه امیریتس را ترک کنم.»

این در حالی است که تنها 16 ماه دیگر از قرارداد فعلی نصری باقی مانده و ستاره سابق باشگاه مارسی در صحبتهایی اعلام کرد که مذاکرات برای تمدید قراردادش در تابستان انجام خواهد شد.

نصری ادامه داد:« ما به یکدیگر قول دادیم تا در مورد تمدید قراردادم،زمانی که رقابتهای فصل به پایان رسید صحبت کنیم.درحال حاضر تمام تمرکزم را برروی کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر و صعود به مراحل پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا قرار داده ام.»

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها