عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیون

فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیون
پنج شنبه 5 اسفند 1389  02:09 ب.ظ

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «افسانه فوشان»، «مهر و خون»، «خرس‌های مهربان»، «اعجوبه‌های کونگ فو»، «بوران»، «تعقیب 3000»، «تیرانداز»، «سنگین وزن ها»، «جزیره»، «ظرفیت نقصان یافته»، «استخوان زمستان»، «دالتونها»، «دلاوران» و «هِِیش» پنجشنبه و جمعه 5 و 6 اسفند ماه ازشبکه­‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «افسانه فوشان» به کارگردانی هرمن یان درسال 2010 کشورهای چین و هنگ کنگ، پنجشنبه 5 اسفند ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

دراین فیلم با بازی دنیس تو و یو هانگ تو می‌بینیم: «ایپ مان» و برادرش «تین چی» از کودکی به مدرسه هنرهای رزمی فوشان رفته وبه تعلیم و آموزش هنرهای رزمی می‌پردازند. سالها می‌گذرد و «ایپ مان» که به سن جوانی رسیده برای ادامه تحصیل، فوشان را ترک می‌کند. «تین چی» که بزرگتر از «ایپ مان» است در فوشان زندگی کرده و در آنجا به تجارت با ژاپنی‌ها می‌پردازد و صاحب قدرت و ثروت زیادی می‌شود.

*************************

فیلم تلویزیونی «مهر و خون» به کارگردانی حسین سحرخیز و تهیه کنندگی فریدون بهمنی جمعه 6 اسفند ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آزیتا حاجیان و محمد صادقی می‌بینیم: ناصر فرهودی قاضی دادگستری در پی محاکمه شخصی به نام بهروز خزاعی، یکی از قاچاقچیان بزرگ و به زندان انداختن وی، از طرف ایادی فردی به نام خزاعی مورد سوء قصد قرار گرفته و دچار نقص عضو می‌شود و مجبور به بازنشستگی زودهنگام می‌گردد.

از دیگر عوامل فیلم می‌توان به تدوین: روح اله انصاری، موسیقی: رضا خسروی، تصویربرداری: فریبرزسیگارودی و صدابردار: جعفرعلیان نصب و... نام برد.


شبکه دو

فیلم سینمایی «خرس‌های مهربان» جمعه 6 اسفند ماه ساعت 30/ 18 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: خرس‌های مهربون می‌خواهند برای سایر خرس‌ها یک پارک شادی درست کنند. آنها درتلاشند که در روز موعود این پارک را افتتاح کنند. اما خرسی که کوچک و بد اخلاق است می‌خواهد مانعی درکار آنها ایجاد کند. او دستگاهی اختراع کرده که به کمک آن می‌خواهد نشان خرس‌ها را از آنها بگیرد.

فیلم سینمایی «خرس‌های مهربان» محصول آمریکا به کارگردانی دیویس دوی و تهیه کنندگی رابرت ویندروپ درسال 2007 ساخته شده است.

******************************

فیلم سینمایی «اعجوبه‌های کونگ فو» به کارگردانی استفان چو و تهیه کنندگی استفان چو و پوچو چوی جمعه 6 اسفند ماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن ­می­رود.

داستان فیلم سینمایی «اعجوبه‌های کونگ فو» در مورد سینگ است که به همراه دوست خود وارد محله‌ای می‌شوند و برای اصلاح مو به یک آرایشگاه می‌روند. بعد از اصلاح مو، آنها حاضر به پرداخت پول به آرایشگر نیستند که اهالی محل با آنها برخورد می‌کنند.

فیلم سینمایی «اعجوبه‌های کونگ فو» با بازی استفان چو و واایون محصول سال 2004 کشورهای چین و هنگ کنگ می‌باشد.


شبکه سه

صبح روز پنجشنبه 5 اسفند ماه ساعت 10:30 فیلم سینمایی «بوران» به کارگردانی دومینیک سنا از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: کاری استکو، بازرس جنایی برای بررسی اولین قتل به قطب جنوب می‌رود. درحین بررسی که برای آن فقط سه روزفرصت دارد، قبل از زمستان و شب شش ماهه قطب، مورد سوء قصد قرارمی گیرد و در طوفان قطب دو انگشت دستش را نیز ازدست می‌دهد.

 کیت سلتیک سی ال، گابریل مچ و تام اسکریت درفیلم سینمایی «بوران» محصول مشترک کشورهای آمریکا، کانادا و فرانسه به ایفای نقش پرداختند.

******************************

فیلم سینمایی «تعقیب 3000» به کارگردانی گرگوری جی لینزی محصول سال 2010 آمریکا، پنجشنبه 5 اسفند ماه ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم سینمایی «تعقیب 3000»، خاطرات کودکی دو برادر به نام‌های «راجر» و «میکی» است که به تیم بیسبال شهرشان علاقه بسیاردارند و تمام بازی‌های بازیکن معروف آن را ازنزدیک دنبال می‌کنند. ماجرا زمانی آغازمی شود که بیماری «راجر» شدت گرفته و مادرشان تصمیم می‌گیرد به شهربسیار دوری نقل مکان کند. «راجر» و «میکی» نمی‌توانند خود را با شرایط و شهر جدید تطبیق دهند.

رای لیوتا، روی کولکین و تانیا راموند درفیلم سینمایی «تعقیب 3000» به ایفای نقش پرداختند.

******************************

فیلم سینمایی «تیرانداز» به کارگردانی آنتونی فوکوا 30 دقیقه بامداد جمعه 6 اسفند ­ماه ازشبکه سه سیما پخش می‌­شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: یک تیراندازقدیمی که به اجباربازنشسته شده است. بار دیگراستخدام می‌شود تا احتمال ترور رئیس جمهور را درسه شهرمختلف بررسی کند که ظاهراً برای حفاظت از رئیس جمهوراست، ولی درنهایت به رئیس جمهورسوء قصد می‌شود و وی تحت تعقیب قرارمی گیرد، ولی فرارمی کند.

مارک والبرگ، مایکل نپا و دنی گلووردرفیلم سینمایی «تیرانداز» محصول سال 2007 آمریکا بازی کرده‌اند.

******************************

فیلم سینمایی «سنگین وزن‌ها» محصول سال 2006 آلمان، جمعه 6 اسفند ماه ساعت 30 /10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم به کارگردانی فیلیپ روت می‌بینیم: سنگین وزن‌ها یک فیلم طنز ـ ورزشی است که بیشترماجراهای این فیلم دریک دهکده کوهستانی آلمان اتفاق می‌افتد. همه جوانان این دهکده عاشق ورزش «لوژسواری» یا «بوب سواری» هستند و هرساله مسابقات محلی برگزارمی کنند، اما از میان این جوانان تنها قهرمان همیشگی پسری به نام «دورفلر» است. دورفلرقهرمانی بین المللی است که همه چشم‌ها به او دوخته شده است.

******************************

فیلم سینمایی «جزیره» به کارگردانی مایکل بی جمعه 6 اسفند ماه ساعت 14:15 ازشبکه سه روی آنتن می‌­رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: درسال 2019 مردی به نام لینکلن اکوشش ساکن محله یی دریایی ومرموز است که به شدت محافظت می‌شود. او نیز مانند سایرساکنین آرزو دارد به جزیره که مشهور است آخرین نقطه آلوده نشده زمین است برود. او به زودی پی می‌برد که او و سایرساکنین این منطقه افراد بازسازی شده هستند که به سفارش شخصیتهای مختلف از روی آنها بازسازی شده‌اند تا درمواقع لزوم به کار آیند.

اوان مک گرگورو اسکارلت جوها نسون درفیلم سینمایی «جزیره» محصول سال2005 آمریکا به ایفای نقش پرداختند.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «ظرفیت نقصان یافته» به کارگردانی تری کی نی پنجشنبه 5 اسفند ماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما پخش می‌شود.

داستان در مورد کوپر است که در اثر یک ضربه مغزی دچار نقصان ظرفیت یا سندرم فراموشی است، سعی دارد به سراغ همسر سابق و فرزندش برود تا بتواند زندگی دوباره‌ای را آغاز کند. کوپر به خاطر اصرار مادرش برای مراقبت از عموی پیرش که او هم دچار همین عارضه است، به زادگاهش بازمی گردد، عموی کوپر او را از یک ثروت پنهانی آگاه می‌کند.

آلن آلدا و ویرجینیا مدسن در فیلم سینمایی «ظرفیت نقصان یافته» محصول سال 2008 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.

******************************

فیلم سینمایی «استخوان زمستان» به کارگردانی دبرا گرانیک جمعه 6اسفند ماه ساعت 20:30

درق الب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: «ری» دختری نوجوان است که از مادر بیمار، خواهر و برادر کوچکتر خود به سختی نگهداری می‌کند. پدر «ری» تا یک هفته آینده باید برای شهادت در یک پرونده علیه یک گاودار خلافکار خود را به دادگاه معرفی کند، درغیراین صورت خانه و زمین او توسط دادگاه درقبال بدهکاری او مصادره می‌شود.

فیلم سینمایی «استخوان زمستان» محصول سال 2010 درکشور آمریکا با بازی جنیفر لارنس و جان هاوکس ساخته شده است.


شبکه تهران

فیلم سینمایی «دالتونها» به کارگردانی فیلیپ هیم 30 دقیقه بامداد جمعه 6 اسفند ­ماه از شبکه تهران پخش می‌­شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: دالتون‌ها چهار برادر هستند كه قد آنها به ترتيب كوتاه شده و حماقت آنها نيز با بلندي قدشان بيشتر مي‌شود. برادري كه از همه كوتاهتر است، عاقلترين و رئيس گروه برادران است. آنها طي يك سرقت از بانك به راحتي دستگير مي‌شوند.

فیلم سینمایی «دالتونها» محصول سال 2004 کشورهای فرانسه، آلمان، اسپانیا، در ژانرکمدی و وسترن ساخته شده است.

****************************

جمعه 6 اسفند ماه ساعت 13:30 فیلم سینمایی «دلاوران» از شبکه تهران پخش می­شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی سو لانگ ليونگ، كوان تاي چن و تدي رابين كوان می‌بینیم: ليونگ و چان مدتهاست كه از استاد لاو که پس از يك مبارزه سخت به كما رفته، نگهداري مي‌كنند. لاو استاد رزمي كار آنهاست. در اين ميان چيونگ كه جواني بي دست و پاست ازطرف رئيسش به عنوان جريمه براي ماموريت به دهكده فرستاده شده است تا ملاكين را راضي كند كه زمين هايشان را بفروشند.

فیلم سینمایی «دلاوران» محصول سال 2010 کشورهنگ كنگ درژانر درام، حادثه‌ای و كمدي به کارگردانی كلمنت سوز كيت چنج چي و كين كواك ساخته شده است.


سیمای استان ها

فیلم تلویزیونی «هیش» به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی علی یاورجمعه 6 اسفند ماه ساعت 13:30 ازسیمای استان‌ها پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: سرگرد کهوری پلیس آگاهی در آستانه بازنشستگی در آخرین پرونده کاری اش به دنبال سارقی حرفه‌ای به نام مراد است. روزی مراد در حال سرقت از یک بانک به شکلی عجیب با دزدی خرده پا به نام اسحاق تصادف می‌کند و سرقتش ناکام می‌ماند. پلیس در تحقیقات خود به سرنخ‌هایی دست می‌یابد و درنهایت به مخفی گاه مراد می‌رسد اما مراد می‌گریزد.

جمشید جهانزاده، امیر غفارمنش و عباس جمشیدی فر در فیلم تلویزیونی «هیش» به عنوان بازیگران اصلی حضورداشتند.

ازدیگر عوامل می‌توان به: نویسنده: مریم راستین و محمود خداکریم، تصویربردار: احسان آئینه و تدوینگر: داوود بیدل و... اشاره کرد.
 
 
 
قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
mohammad_43

mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 34220
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها