عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

يادواره‌ي شهيد قهاري در همدان برگزار شد

يادواره‌ي شهيد قهاري در همدان برگزار شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  02:39 ب.ظ

چهارمين يادواره‌ي شهيد سعيد قهاري در همدان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، معاون بازرسي ستاد کل نيروهاي مسلح در اين مراسم گفت: شهدا به قدر همت خود به آنجا که بايد برسند، رسيدند و ما از درک آن عاجزيم.

سردار محمدجعفر اسدي نخستين شعارهاي انقلاب اسلامي را «نه شرقي، نه غربي، جمهوري اسلامي» دانست که بيانگر نفي دو الهه‌ي اصلي زمان بوده است.

وي بيان کرد: تمام تلاش دشمنان اين است که استقلال و آزادي را از ما بگيرند و جريان فتنه‌ي سال گذشته حرکتي براي رفتن زير سلطه‌ي آمريکا بود.

او ادامه داد: تمام تلاش‌هاي دشمن براي گرفتن حق آزادي ايران است که به حرمت خون شهدا اين امر ميسر نخواهد شد.

وي برگزاري چنين يادواره‌هايي را ادامه‌دهنده‌ي راه شهدا دانست و تأکيد کرد: ما دست از رهبري و ولي فقيه نخواهيم کشيد. سرداران و سربازان بسياري براي انقلاب شهيد شده‌اند و اکنون مي‌توان ثمرات عالم‌گير شدن پيام امام و انقلاب اسلامي را در جهان ديد. امام خميني (ره) با هوشياري تمام بناي سپاه پاسداران را نهادند، زيرا فتنه‌هاي حال حاضر را پيش‌بيني مي‌کردند.

معاون بازرسي ستاد کل نيروهاي مسلح بزرگداشت شهدا را وظيفه‌ي بسيار مهمي عنوان کرد که نبايد از آن غافل شد و بايد بتوان نام و روش شهدا در زندگي ساري و جاري کرد.

در اين مراسم، جانشين فرمانده‌ي سپاه انصارالحسين همدان سردار قهاري را فردي دانست که با حضوري جدي در سپاه پاسداران و جبهه‌ها و پس از جنگ، حضور در مناطق محروم جنگي، خستگي را خسته کرده بود.

سردار مهدي صديق بيان کرد: با تأسي به شهدا مي‌توان از پيچ و خم‌هاي زندگي عبور کرد و از پيامبران و شهدا درخواست کرد، ما را در اين راه ياري کنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها