عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

امام جمعه كرمان: يكي از وظايف امروز مطبوعات آگاه سازي ملت در برابر توطئه‌هاي دشمنان است

امام جمعه كرمان: يكي از وظايف امروز مطبوعات آگاه سازي ملت در برابر توطئه‌هاي دشمنان است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  02:41 ب.ظ

امام جمعه كرمان گفت: يكي از وظايف امروز مطبوعات آگاه سازي ملت در برابر انواع ترفندها و توطئه‌هاي دشمنان است.

به گزارش ايسنا، منطقه كوير، آيت الله سيد يحيي جعفري امام جمعه كرمان، در ديدار با اعضاي شوراي مركزي خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان كرمان گفت: با توجه به شكل گيري انقلاب‌ها در كشورهاي عربي و توطئه‌هاي مختلف دشمنان از طريق جنگ نرم عليه نظام جمهوري اسلامي و مسلمانان، وظيفه ما نيز در اين برهه سنگين تر است.

وي افزود: كار اصلي كه همان پيروزي انقلاب بود را امام خميني(ره) انجام دادند و استمرار اين انقلاب به وسيله خلف صالح ايشان رهبر معظم انقلاب صورت گرفت و امروز وظيفه همگان حفظ اين انقلاب است.

امام جمعه كرمان تصريح كرد: يكي از وظايف امروز مطبوعات آگاه سازي ملت در برابر انواع ترفندها و توطئه‌هاي دشمنان است.

آيت الله جعفري بيان كرد: چگونگي مقابله با تهديدات دشمن دغدغه بزرگي به شمار مي‌رود كه افراد متدين، دلسوز و با تقوا اين دغدغه‌ها را مطرح مي‌كنند.

وي اظهاركرد: مستكبران غربي در عرصه‌هاي مختلف شكست خوردند و با بهانه‌هاي واهي و براي مبارزه با تروريسم عراق و افغانستان را اشغال كردند.

امام جمعه كرمان يادآور شد: از آن تاريخ كه هشت سال از اشغال عراق و افغانستان مي‌گذرد نه تنها تروريسم در دنيا ريشه كن نشده بلكه ابعاد گسترده‌تري نيز پيدا كرده است.

وي بيان كرد: روي آوردن به جنگ نرم از ديگر ترفندهاي دشمنان است زيرا آنان با سادگي دست از اسلام و مسلمين بر نمي‌دارند و ماهيت آنها چند ماهيتي است.

آيت الله جعفري تاكيد كرد: زماني آمريكايي‌ها، انگليسي‌ها، فرانسوي‌ها و ديگران از مسلمانان راضي مي‌شوند كه نوكر خالص براي آنها باشند.

وي اظهاركرد: آنها از طريق شبكه‌هاي ماهواره‌اي، تلويزيوني و اينترنتي و با استفاده از تكنيك هاي پيشرفته روز عليه اسلام و مسلمين توطئه مي‌كنند.

امام جمعه كرمان در بخش ديگري از سخنانش فعاليت خانه مطبوعات را نوعي كار فرهنگي دانست و گفت: اهالي رسانه و مطبوعات و در راس آن اعضاي خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان بايد عاقلانه و با تدبير و تفكر و تبادل نظر بهترين برنامه ريزي‌ها را براي مقابله با جنگ نرم آمريكا و غربي‌ها انجام دهند.

آيت الله جعفري از فعالان عرصه مطبوعات و رسانه‌هاي استان خواست به وظايف خود در ابعاد گوناگون درست و سنجيده عمل كنند.

وي خاطرنشان كرد: تبيين و روشن كردن مسائل جامعه براي اقشار مختلف مردم، انتقال پيام انقلاب اسلامي و ملت ايران به ساير ملل و ايستادگي در برابر دشمنان عنود و لجوج ايران اسلامي از وظايف اصلي اهالي مطبوعات به شمار مي‌رود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها