عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

استاندار: استان سمنان سالانه كمتر از100 ميلي‌متر بارندگي دارد

استاندار: استان سمنان سالانه كمتر از100 ميلي‌متر بارندگي دارد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  02:42 ب.ظ

استاندار سمنان گفت: استان سمنان سالانه زير 100 ميلي‌متر بارندگي دارد.

به گزارش ايسنا، عباس رهي در جلسه مديريت بحران استان گفت: استان سمنان يك استان كويري و داراي وسعت زيادي است كه سالانه زير100 ميلي‌متر بارندگي دارد و از لحاظ مسائل طبيعي حادثه خيز است و علاوه بر اين سرما، كشاورزي و زراعت، شهرستان‌هاي مختلف استان را دچار آسيب مي‌كند.

وي افزود: در فصل گرما هم ما دچار مشكل هستيم و از لحاظ كمبود آب مشكلات مختلفي در شهرستانها وجود دارد و در اين خصوص كشاورزان آسيب پذير هستند.

استاندار سمنان اظهار كرد: از لحاظ اعتبارات در سطح كشور و در بين استان‌ها از استان‌هاي آخر محسوب مي‌شويم و با توجه به اين كه استان وسعت زيادي دارد، نيازمند اعتبارات بيشتري هستيم.

وي با اشاره به اين كه در سال جاري حوادث مختلفي در استان سمنان اتفاق افتاد، گفت: زلزله كوه زر دامغان، آتش سوزي در جنگل‌هاي اطراف مهديشهر و جنگل ابر شاهرود كه به طور حماسه آفريني مهار شد و يك تجربه موفق و اثرگذار در بحث مهار حوادث غيرمترقبه بود از جمله اين حوادث بود.

استاندار سمنان همچنين در خصوص آموزش مديران گفت: بالاي 90 درصد مديران استان آموزش‌هاي لازم را ديده‌اند و يك وحدت رويه و هماهنگي بين نيروهاي خوب و كارآمد در سطح استان براي مقابله با حوادث مختلف وجود دارد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها