عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آغاز تور بين‌المللي دوچرخه سواري تمدن جيرفت

آغاز تور بين‌المللي دوچرخه سواري تمدن جيرفت
پنج شنبه 5 اسفند 1389  02:58 ب.ظ

مرحله اول تور بين‌المللي دوچرخه سواري جيرفت با حضور شش تيم خارجي و 10 تيم داخلي به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تور بين‌المللي دوچرخه سواري تمدن جيرفت با حضور ژان شين ژائو ـ نماينده UCI فدراسيون جهاني دوچرخه سواري صبح امروز آغاز شد.

استارت اين تور از مقابل فرمانداري شهرستان كهنوج زده و در شهرستان جيرفت به پايان رسيد.

در مرحله اول اين تور مهدي سهرابي با مدت زمان يك ساعت و 56 دقيقه و 37 ثانيه از تيم پتروشيمي تبريز اول، حميد شيري با مدت زمان يك ساعت و 56 دقيقه و 41 ثانيه از تيم سرن تبريز دوم و رسول براتي با مدت زمان يك ساعت و 57 دقيقه و 26 ثانيه سوم شدند.

تور دوچرخه سواري بين‌المللي تمدن جيرفت با حضور تيم‌هاي ملي اسلواكي، ازبكستان، آذربايجان، تيم سكراسپورت تركيه، بريسا اسپورت تركيه، پتروشيمي تبريز، گاز زنجان، مس كرمان، وليعصر (عج) كرمان، دانشگاه آزاد اسلامي، سرن تبريز، پيكان تهران، هيات دوچرخه سواري اردبيل و يزد شركت داشتند.

تور بين‌المللي دوچرخه سواري تمدن جيرفت طي مدت پنج روز در پنج مسير با مسافت 507 كيلومتر ادامه خواهد داشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها