عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

رييس مديريت بحران كشور: مشكلات اعتباري هدفمندكردن يارانه‌ها در استانها مرتفع شد

رييس مديريت بحران كشور: مشكلات اعتباري هدفمندكردن يارانه‌ها در استانها مرتفع شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  02:59 ب.ظ

رييس مديريت بحران كشور بر تقويت صندوق بيمه روستائيان و ساختمانها تاكيد كرد و گفت : براي بيمه‌شدن مردم و بيمه‌كردن خانه‌ها و مجتمع‌ها به فرهنگ‌سازي نياز است.

به گزارش سرويس «شهري» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مهندس قدمي با اشاره به بحث هدفمندكردن يارانه‌ها و مشكلات اعتبارات در اين زمينه اظهار اميدواري كرد با تامين اعتبارات بخشي از مشكلات استانها در اين زمينه مرتفع شود.

وي افزود: مساله مديريت بحران مغفول شده بود كه پس از فراز و نشيب‌هاي فراوان يك قانون مدون و مناسبي تعيين شد. ايجاد هماهنگي و برنامه‌ريزي در مراحل قبل حين و بعد از حادثه و ايجاد آمادگي و بازسازي پس از حادثه از جمله معيارهاي قانون مديريت بحران است كه در اين قوانين ديده شده است.

معاون وزير كشور گفت: كشور آبستن حوادث مختلف طبيعي چون سيل، آتش‌سوزي، زلزله و خشكسالي است كه از جمله حوادث مهم در كشور ما محسوب مي‌شود كه بايد همواره آماده باشيم.

وي افزود : در مورد آتش‌سوزي هماهنگي خوبي با نيروهاي مسلح انجام شده كه اين هماهنگي بين نيروهاي مسلح و دستگاهها بسيار مهم است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها