عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

يادواره‌ي شهيد قهاري در همدان برگزار شد

يادواره‌ي شهيد قهاري در همدان برگزار شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  03:29 ب.ظ

چهارمين يادواره‌ي شهيد سعيد قهاري در همدان برگزار شد.

 

معاون بازرسي ستاد کل نيروهاي مسلح در اين مراسم گفت: شهدا به قدر همت خود به آنجا که بايد برسند، رسيدند و ما از درک آن عاجزيم.

 

سردار محمدجعفر اسدي نخستين شعارهاي انقلاب اسلامي را «نه شرقي، نه غربي، جمهوري اسلامي» دانست که بيانگر نفي دو الهه‌ي اصلي زمان بوده است.

 

وي بيان کرد: تمام تلاش دشمنان اين است که استقلال و آزادي را از ما بگيرند و جريان فتنه‌ي سال گذشته حرکتي براي رفتن زير سلطه‌ي آمريکا بود.

 

او ادامه داد: تمام تلاش‌هاي دشمن براي گرفتن حق آزادي ايران است که به حرمت خون شهدا اين امر ميسر نخواهد شد.

 

وي برگزاري چنين يادواره‌هايي را ادامه‌دهنده‌ي راه شهدا دانست و تأکيد کرد: ما دست از رهبري و ولي فقيه نخواهيم کشيد. سرداران و سربازان بسياري براي انقلاب شهيد شده‌اند و اکنون مي‌توان ثمرات عالم‌گير شدن پيام امام و انقلاب اسلامي را در جهان ديد. امام خميني (ره) با هوشياري تمام بناي سپاه پاسداران را نهادند، زيرا فتنه‌هاي حال حاضر را پيش‌بيني مي‌کردند.

 

معاون بازرسي ستاد کل نيروهاي مسلح بزرگداشت شهدا را وظيفه‌ي بسيار مهمي عنوان کرد که نبايد از آن غافل شد و بايد بتوان نام و روش شهدا در زندگي ساري و جاري کرد.

 

در اين مراسم، جانشين فرمانده‌ي سپاه انصارالحسين همدان سردار قهاري را فردي دانست که با حضوري جدي در سپاه پاسداران و جبهه‌ها و پس از جنگ، حضور در مناطق محروم جنگي، خستگي را خسته کرده بود.

 

سردار مهدي صديق بيان کرد: با تأسي به شهدا مي‌توان از پيچ و خم‌هاي زندگي عبور کرد و از پيامبران و شهدا درخواست کرد، ما را در اين راه ياري کنند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها