عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

محمود؛ شهيد بحريني كه با گلوله تفنگ شكاري به شهادت رسيد

پنج شنبه 5 اسفند 1389  03:41 ب.ظ

89/12/05 - 00:25
شماره:8912030703
گزارش خبرنگار فارس از بحرين/

خبرگزاري فارس: پدر محمود كه با گلوله تفنگ شكاري (در بحرين آنرا شوزَن مينامند) به شهادت رسيد گفت هيچ كس به دليل از دست دادن فرزندش به او تسليت نگويد چراكه وي شهادت محمود را روز عزا نمي داند.

به گزارش خبرنگار فارس از بحرين، او آخرين بوسه را بر چهره پدرش زد و رفت، ولي اين احساس كه اين بوسه چيزي جز بوسه مرگ نيست قلب پدرش را لرزاند و چيزي نگذشت كه فرزندانش خبر شهادت برادر كوچكترشان محمود را به او مژده دادند.

اين پدر شهيد در مراسم تشييع جنازه و عزاي فرزند شهيدش از عزاداران خواست كه از به كار بردن عبارات تسليت خود داري كنند و گفت "اين مراسم عزا نيست بلكه روز زفاف و شادي فرزند من است. خون فرزند كوچك من كه به دست غدر شهيد شد به هدر نرفته و خداوند مهلت ميدهد ولي غافل نميشود ".

پدر شهيد محمود با چهره اي پر صلابت آنچه را كه در دل دارد بر زبان آورده و از همه اقشار اين ملت شريف كه در اين شرايط سخت در كنار او ايستاده اند و مخصوصا پزشكان و فرشته هاي رحمت (پرستاران) و امدادگران كه جهت نجات جان فرزندش از هيچ كوششي فروگزار نكردند تشكر كرد. او همچنين از آندسته از افسران نيروهاي امنيتي كه از شركت در قتل افراد بي گناه سر باز زده اند تشكر نمود، و از كليه تجمعات و وكلاي دادگستري و انجمنها و علماي اعلام و هركس كه دست ياري به سوي او دراز كرده است ابراز قدرداني كرده و از خدا خواست كه به اين بحران پايان دهد ".

گلوله هاي تفنگهاي شكاري (در بحرين آنرا شوزَن مينامند) محمود را كه كوچكترين برادر در ميان چهار برادر و تنها خواهرش بود از دست آنها گرفت و به آمال و آرزوهايش جهت تكميل تحصيلات دانشگاهي خود در رشته مهندسي پايان داد. برادران او خواستار محاكمه و قصاص قاتلان او هستند و هرگونه توجيه جهت استفاده از خشونت و نمايشهاي مسخره وزارت كشور را رد كردند و وزير كشور را مسؤول اين جنايت دانستند. پدر شهيد محمود در پايان اظهارات خود گفت "فرزند من رفت و ديگر درباره او صحبت نميكنم. امروز سخن ما بايد در باره مفقود الاثرها باشد. آنان كي هستند و آيا دولت كشتار دست جمعي ديگري را طراحي ميكند ".
انتهاي پيام/ي

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 226871
دسترسی سریع به انجمن ها