عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ريموند ديويس به زبان‌هاي اردو، پشتو، پنجابي و فارسي تسلط دارد

ريموند ديويس به زبان‌هاي اردو، پشتو، پنجابي و فارسي تسلط دارد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  03:44 ب.ظ

89/12/05 - 11:31
شماره:8912050050
ريموند ديويس به زبان‌هاي اردو، پشتو، پنجابي و فارسي تسلط دارد

خبرگزاري فارس: در يك گزارش تحقيقاتي در مورد ريموند ديويس تبعه آمريكايي متهم به قتل 2 شهروند پاكستاني آمده كه وي رئيس پايگاه مركزي سيا در پاكستان بوده و به زبان‌هاي اردو، پشتو، پنجابي، فارسي، مراتي و هندو تسلط دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس در لاهور، شبكه تلويزيوني "آج نيوز " در گزارشي از آخرين وضعيت و تحقيقات بعمل آمده از ريموند ديويس، به نقل از يك گزارش رسمي گفت: نام واقعي ريموند ديويس، "مايكل جورج فرناندز " (Michael George Fernandez) بوده و يكي از فرماندهان ارشد سيا در پاكستان بوده است.
آج نيوز به نقل از گزارش تحقيقات سازمان اطلاعات و دادگاه پاكستان به دولت اين كشور، افزود: ريموند ديويس به زبان‌هاي پشتو، اردو، پنجابي، فارسي، هندو و مراتي مسلط است و به همين علت به عنوان فرمانده سازمان اطلاعات آمريكا CIAدر پاكستان انتخاب و بطور مستقيم زير نظر "لئون پانتا " (Leon Panetta) رئيس CIA فعاليت مي‌كرده و كسي غير از لئون پانتا حق دستور به وي را نداشته است.
اين منبع افزود: ريموند ديويس قبلا در ارتش آمريكا (نيروي دريايي بخش M5) خدمت مي‌كرده و آموزش كماندويي نيز ديده است و به علت هوش و قابليت‌هايي كه داشت در CIA استخدام و ماموريت‌هاي زيادي را با موفقيت به پايان رسانده و با ارتقا درجه در سال 2010 ميلادي جزو فرماندهان ارشد سازمان اطلاعات آمريكا در پاكستان شد.
آج نيوز همچنين افزود كه ريموند ديويس در ملاقات با "كارملا كونري " (Carmela Conroy) سركنسول آمريكا در لاهور و مشورت با وي خواستار ادامه حملات هواپيماهاي بدون خلبان آمريكا به پاكستان شد كه به درخواست وي اين حملات ادامه يافت.
در اين گزارش فاش شده است كه ريموند همچنين با مقامات سياسي و مذهبي در كراچي نيز ديدار داشته و مبالغ هنگفتي را به آنان پرداخت كرده است.
انتهاي پيام/ق

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها