عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

قذافي بايد قدرت و ثروت را فداي وطن كند

پنج شنبه 5 اسفند 1389  03:53 ب.ظ

89/12/05 - 12:23
شماره:8912050118
نماينده ليبي در سازمان ملل:

خبرگزاري فارس: نماينده ليبي در سازمان ملل خطاب به قذافي گفت: لعنت خدا بر قدرت، رياست و حكومت و لعنت خدا بر ثروت. همه اين‌ها را بايد فداي وطن كنيم.

به گزارش مانيتورينگ فارس، "عبدالرحمن شلقم " نماينده ليبي در سازمان ملل با بيان اينكه ليبي امروز در سر دو راهي خطرناك قرار دارد، افزود: ليبي بزرگتر از آن است كه نسبت به آن نگريسته مي‌شود و بايستي هرچه زودتر قتل عام و ريختن خون بي‌گناهان متوقف شود.

وي كه با تلويزيون الجزيره گفت‌وگو مي‌كرد، با خطرناك توصيف كردن اوضاع جاري ليبي، معمر قذافي را رفيق سر راهي خواند و افزود: پيام من به قذافي كه مرا به خوبي مي‌شناسد اين است كه ليبي بزرگتر از همه ماست و راهي جز اتخاذ تدابيري براي متوقف ساختن خونريزي نداريم بايد در سطح وطنمان باشيم.

نماينده ليبي در سازمان ملل با بيان اينكه كشورمان در معرض خطر قرار گرفته است، گفت: معمر قذافي مي‌تواند با اتخاذ تصميمي از خطرناك‌تر شدن امور در ليبي جلوگيري كند من به معمر قذافي مي‌گويم لعنت خدا بر قدرت و رياست و حكومت و لعنت خدا بر ثروت همه اين‌ها را بايد فداي وطن كنيم.

شلقم با بيان اينكه انقلاب مردم ليبي با وحدت ملي آغاز شد، با ابراز ناخرسندي از كشتار مردم كشورش به دست رژيم قذافي و مزدوران جيره خوارش گفت: من واقعا از اينكه مي‌بينم كشورم در بنغازي و جاهاي ديگر از جمله طرابلس متلاشي مي‌شود غمگين مي‌شوم.

وي با بيان اينكه عمرم به پايان خود نزديك مي‌شوم گفت: من چيزي جز خدمت به وطنم نمي‌خواهم و از شدت ناراحتي تماس تلفني با شبكه مذكور را قطع كرد.

انتهاي پيام/++

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 238779
دسترسی سریع به انجمن ها