عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

حمله نيروهاي قذافي به مردم شهر الزاويه

حمله نيروهاي قذافي به مردم شهر الزاويه
پنج شنبه 5 اسفند 1389  03:53 ب.ظ

89/12/05 - 12:36
شماره:8912050193
از ساعتي پيش آغاز شد؛
حمله نيروهاي قذافي به مردم شهر الزاويه

خبرگزاري فارس: العربيه لحظاتي پيش به نقل از شاهدان عيني از آغاز موج جديد هجوم نيروهاي معمر قذافي به مردم شهر "الزاويه "‌خبر داد.

به گزارش مانيتورينگ فارس،‌ تلويزيون العربيه لحظاتي پيش در خبري فوري به نقل از شاهدان عيني از آغاز موج جديد هجوم نيروهاي معمر قذافي به مردم شهر "الزاويه " خبر داد و افزود: با افزايش شمار مجروحان قربانيان ليبيايي در شهر الزاويه، نيروهاي امنيتي شهر طبرق نيز پيوستن خود به انقلابيون اعلام كردند.

بنا براين گزارش،‌ يكي از پزشكان ليبي با بسيار زياد برشمردن شمار مجروحان انتقال شده به بيمارستان‌ها از كمبود امكانات بهداشتي اين كشور براي درمان مجروحان خبر داد و افزود: هم اكنون بيمارستان‌هاي مناطق شرقي ليبي جوابگوي تعداد مجروحان نيست و نيازمند مساعدات خارجي هستيم.

از طرفي بنا بر گزارش الجزيره "لوي ديپ " مدير اجرايي اتحاديه پيگرد جنايتكاران جنگي در نروژ اعلام كرد كه نيروهاي اجير شده توسط قذافي با حمله به بيمارستان‌هاي طرابلس اجساد كشته شدگاه را به سرقت مي‌برند.

اين مقام بين‌المللي تصريح كرده كه اجساد افراد كشته و زخمي از بيمارستان‌ها به نقاط نامعلومي منتقل مي‌شوند تا سندي در اختيار رسانه‌هاي جمعي قرار نگيرد.

وي به نقل از منابع حقوقي اعلام كرد كه حداقل 2 هزار نفر در شهر طرابلس كشته شده‌اند كه اجساد آنها توسط نيروهاي قذافي مخفي شده است.

انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263086
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها