عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فراخوان شوراي علماي بحرين براي تظاهرات گسترده جمعه

فراخوان شوراي علماي بحرين براي تظاهرات گسترده جمعه
پنج شنبه 5 اسفند 1389  04:01 ب.ظ

89/12/05 - 15:26
شماره:8912050522
فراخوان شوراي علماي بحرين براي تظاهرات گسترده جمعه

خبرگزاري فارس: رئيس شوراي علماي بحرين از همه اقشار و گروه‌هاي مردم اين كشور خواست در تظاهرات فردا (جمعه) براي پافشاري بر عملي شدن خواسته‌هاي قانوني و بر حق مردم به طور ميليوني و گسترده شركت كنند.

به گزارش فارس، «مجيد مشعل» امروز پنجشنبه در مصاحبه با شبكه خبري العالم گفت: همه مردم بحرين بر ادامه تظاهرات و عملي شدن خواسته هاي خود تاكيد دارند.

وي با بيان اين كه تظاهرات گسترده سه شنبه گذشته كه از آن به عنوان روز سرنوشت ياد شده بود، در تاريخ اين كشور بي‌نظير بوده است، تاكيد كرد: شخصيت هاي شوراي علماي بحرين و جريان‌هاي مختلف سياسي خواستار مشاركت گسترده مردم در تظاهرات فردا (جمعه) شده‌اند.

مشعل از همه مردم بحرين خواست در تلاش براي تحقق خواسته‌هاي قانوني و عادلانه خود با تمام قدرت در اين تظاهرات شركت كنند.

رئيس شوراي علماي بحرين پيش‌بيني كرد كه فردا تظاهرات گسترده‌اي برپا شود. وي گفت: انتفاضه و انقلاب بحرين خيزشي مردمي است كه خواست و اراده واقعي و طبيعي آنها را بيان مي‌كند.

مشعل افزود: انقلاب و تظاهرات مردمي در بحرين با هدايت طرف مشخصي صورت نمي‌گيرد زيرا كاملا مردمي است و درخواست‌ها براي شركت در تظاهرات فردا نيز با خواسته‌هاي بر حق و قانوني مردم هماهنگ است.

رئيس شوراي علماي بحرين با اشاره به اينكه گفت‌وگو بايد جدي و تاثير گذار باشد، افزود: اگر درخواست گفت‌وگو از سوي رژيم حاكم جدي و شفاف باشد، مخالفان بحريني آن را رد نمي‌كنند و شيوه‌هاي مسالمت‌آميز را در پيش مي‌گيرند.

وي افزود: گفت‌وگو بايد بر اساس نقشه راه و بدون ابهام براي پذيرش خواسته‌هاي مردم صورت گيرد.

مشعل هشدار داد: طرح گفت‌وگو كه با هدف ناديده گرفتن خواسته‌هاي اساسي و وقت‌كشي صورت گرفته باشد مردم و مخالفان هيچگاه آن را نخواهند پذيرفت.

انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها