عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

گله‌مندي وزير ارشاد از تماشاگرنماهاي فيلم پايان‌نامه

گله‌مندي وزير ارشاد از تماشاگرنماهاي فيلم پايان‌نامه
پنج شنبه 5 اسفند 1389  04:03 ب.ظ

89/12/05 - 11:11
شماره:8912050097
در نشست رؤساي بانوان حزب مؤتلفه صورت گرفت؛
گله‌مندي وزير ارشاد از تماشاگرنماهاي فيلم پايان‌نامه

خبرگزاري فارس: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به جشنواره فيلم فجر امسال اشاره كرد و گفت: برخي با برنامه قبلي و براي به وجود آوردن اغتشاش در سالن نمايش فيلم پايان‌نامه حضور يافتند.

به گزارش خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس «توانا»، سيدمحمد حسيني، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در نشست رؤساي بانوان حزب مؤتلفه اسلامي كه صبح امروز (پنج‏شنبه) در دفتر اين حزب برگزار شد، به بيست ‌و نهمين جشنواره فيلم فجر اشاره كرد و اظهار داشت: برخي كساني كه در برج ميلاد براي تماشاي فيلم‌هاي دهه فجر حضور پيدا مي‌كنند، پايبندي كافي نداشته و يا آن‏گونه كه انتظار مي‌رود، نيروهاي علاقه‌مند به فرهنگ و سينما نيستند.

وي با تأكيد بر اينكه فيلم پايان‌نامه يك فيلم ارزشي و سياسي است، تصريح‌ كرد: برخي تماشاگرنماها با طرح و برنامه قبلي در سالن نمايش فيلم حضور پيدا كرده و از همان ابتدا شروع به هو كردن مي‌كردند كه در واقع اين نشان مي‌دهد برخي افراد براي اعمال ديدگاه‌هاي شخصي خود در جشنواره حضور مي‌يافتند.

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با بيان اينكه اقدام اين افراد در لحظات ابتدايي فيلم تنها به اين دليل است كه كساني كه براي ديدن فيلم آمده‌اند آن را نگاه نكنند، يادآور شد: چنين افرادي در ايجاد اغتشاش و جنجال آفريني يد طولايي دارند.
انتهاي پيام/*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 249643
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها