عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قيام ملت ليبي حاكي از صدور انقلاب اسلامي به قلمرو استكبار است

قيام ملت ليبي حاكي از صدور انقلاب اسلامي به قلمرو استكبار است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  04:06 ب.ظ

89/12/05 - 15:24
شماره:8912050443
عضو كميسيون امنيت ملي در گفت‌وگو با فارس:
قيام ملت ليبي حاكي از صدور انقلاب اسلامي به قلمرو استكبار است

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي مجلس با بيان اينكه "قيام ملت ليبي حاكي از صدور انقلاب اسلامي به قلمرو استكبار است "، گفت: آمريكا مي‌داند كه اگر موضع ايران در قبال بيداري اسلامي در منطقه تضعيف شود، يأس قابل توجهي در ميان مردم خاورميانه حاكم خواهد شد.

پرويز سروري نماينده مردم تهران و عضو كميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره به تحولات اخير منطقه گفت: امروز تحولات خاورميانه و شمال آفريقا به شكل قابل توجهي چهره واقعي ليبرال دموكراسي غرب را به معرض نمايش گذاشته است، غرب كه با دروغ‌ در طول ساليان متمادي همواره دم از مردم و مردم سالاري زده بود، با حمايت از حاكمان مستبد منطقه ليبرال دموكراسي دروغين خود را بر همگان عيان كرد.

وي با بيان اينكه در حال حاضر ليبرال دموكراسي غرب با تحولات منطقه، رنگ باخته است، افزود: آمريكا و غرب در حمايت از ديكتاتورها و كساني كه ضد دموكراسي هستند، چيزي كم نگذاشته و در مقابل خواسته‌هاي بر حق ملت‌هاي آزاديخواه سكوت كرده‌اند.

عضو كميسيون امنيت ملي مجلس تصريح كرد: امروز در حالي كه ملت ليبي بدون سلاح و به وسيله توپ و ‌تانك و جنگنده‌هاي ارتش به خاك و خون كشيده مي‌شوند، آمريكاي مدعي دموكراسي با گذشت چند روز، هيئتي را براي ارائه راهكار به اوباما تعيين كرده است.

" تعيين هيئت ارائه راهكار به اوباما، اقدامي بسيار مضحك است چرا كه وقتي در ايران اسلامي عده‌اي معدود در حمايت از آمريكا و رژيم صهيونيستي دست به اقدامات خرابكارانه مي‌زنند، بلافاصله ايالات متحده از آنها حمايت مي‌كند اما در مورد ملت بي‌گناه ليبي كاخ سفيد هرگز موضع‌گيري نمي‌كند. "

سروري اضافه كرد: متاسفانه در حالي كه منطقه شاهد حركت ملت‌ها به سمت اسلام و وقوع بيداري اسلامي است، رسانه‌هاي بيگانه اقدامات چند فتنه‌گر ايراني را پيگيري كرده و آن را در صدر اخبار خود قرار مي‌دهند. اين رسانه‌ها حتي در جهت هيجان‌انگيز كردن اخبار دروغين خود در مورد ايران، از تصاوير آرشيوي نيز استفاده مي‌كنند.

وي با اشاره به اينكه آمريكا به دنبال منافع خود در منطقه است، سكوت سران كاخ سفيد را در قبال به خاك و خون كشيده شدن ملت ليبي را بسيار تاسف‌بار خواند.

نماينده مردم تهران در مجلس خاطرنشان كرد:‌ آمريكا قصد دارد با منحرف كردن حركت مردم در مسير پيروي از عامل اصلي بيداري اسلامي در منطقه، ملت‌ها را به سمت حكومت‌هاي ديكتاتور سوق دهد؛ آمريكا مي‌داند كه اگر موضع ايران در قبال بيداري اسلامي در منطقه تضعيف شود، يأس قابل توجهي در ميان مردم خاورميانه حاكم خواهد شد.

سروري در ادامه با بيان اينكه "قيام ملت ليبي حاكي از صدور انقلاب اسلامي به قلمرو استكبار است "، تاكيد كرد: تلاش براي تغيير اذهان عمومي منطقه در مورد ايران، نشان مي‌دهد كه غرب براي خاموش كردن حركت عظيم ضد ديكتاتوري ملت‌هاي منطقه قصد دارد كه مانع رويش جريان انقلابي و اسلامي ملت‌هاي خاورميانه شود.

وي بمباران و كشتار مردم ليبي را اقدامي بي‌سابقه خواند و گفت: انقلاب ملت ليبي با خون شهداي اين كشور دوام خواهد يافت چرا كه ملت آزاديخواه ليبي بدون سلاح در مقابل اقدامات حكومت قذافي ايستاده و خواهان برپايي يك حكومت اسلامي است.

عضو كميسيون امنيت ملي مجلس اضافه كرد: انقلاب ليبي سرآغاز صدور يك پيام براي ديكتاتورهاي منطقه نيز خواهد بود و آن اينكه ديكتاتورها بايد بساط ديكتاتوري خود را جمع كنند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها