عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

تجمع گسترده مردم هند در مقابل پارلمان

تجمع گسترده مردم هند در مقابل پارلمان
پنج شنبه 5 اسفند 1389  04:07 ب.ظ

هزاران نفر از مردم هند امروز در مقابل پارلمان این کشور در اعتراض به گرانی بیش از حد مواد غذایی تجمع کردند.به گزارش خانه ملت به نقل از رویترز، هزاران نفر از مردم هند صبح امروز چهارشنبه تظاهرات خود را در اعتراض به گرانی مواد غذایی از خیابان های مختلف "دهلی" پایتخت این کشور آغاز کردند و در نهایت در مقابل پارلمان تجمع کردند.

 

تظاهرات و تجمع امروز مردم هند جز گسترده ترین تظاهراتی است که این کشور طی 50 سال گذشته شاهد آن بوده است.

مردم معترض هند که اکثریت آنها روزانه دو تا سه دلار درآمد دارند، اعلام کردند در مقابل پارلمان تجمع کرده اند تا ندای اعتراضاتشان به گوش پارلمان برسد شاید ذره ای از مشکلات و درد و رنج هایشان را نمایندگان درک کنند و برای حل آنها چاره ای بیاندیشند.

این تظاهرات و تجمع تنها بعد از یک روز از پاسخ "مانموهان سینگ" نخست وزیر هند به یکی از درخواست های احزاب مخالف دولت مبنی بر اجرای تحقیقات پارلمانی درباره صدور مجوزهای چند میلیارد دلاری از سوی دولت در بخش ارتباطات در مقابل دریافت رشوه صورت گرفت.

نکته قابل توجه در تظاهرات امروز مردم هند حضور برخی از اتحادیه های صنفی وابسته به حزب حاکم در اعتراض به عملکرد دولت است که این امر بحران در حزب حاکم هند را به دنبال خواهد داشت.../گزارش خانه ملت

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها