عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تجليل از «ذكريا اخلاقي» شاعر پيشكسوت در اختتاميه كنگره شعر دفاع‌مقدس

تجليل از «ذكريا اخلاقي» شاعر پيشكسوت در اختتاميه كنگره شعر دفاع‌مقدس
پنج شنبه 5 اسفند 1389  04:11 ب.ظ

89/12/04 - 15:45
شماره:8912041090
هژبري در گفت‌وگو با فارس عنوان كرد؛
تجليل از «ذكريا اخلاقي» شاعر پيشكسوت در اختتاميه كنگره شعر دفاع‌مقدس

خبرگزاري فارس: مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان يزد گفت: در آئين اختتاميه نوزدهمين دوره كنگره سراسري شعر دفاع مقدس از شاعر پيشكسوت كشوري تجليل به عمل مي‌آيد.

علي هژبري مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان يزد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاشيه كنگره سراسري شعر دفاع مقدس گفت: نوزدهمين كنگره سراسري شعر دفاع مقدس امسال در استان يزد در حال برگزاري است كه در ادامه مسير، اين كنگره سه قسمت شعر‌خواني و صبح فردا مراسم اختتاميه را خواهد داشت. كه از شاعران پيشكسوت و برتر تقديم به عمل مي‌آيد.
مدير اجرايي كنگره نوزدهم شعر دفاع مقدس در ادامه عنوان كرد: شعر به عنوان يك ابزار است البته ابزاري موثر در عرصه انتقال مفاهيم و ارزشها و در تاريخ تشييع هم از اين ابزار بسيار استفاده شده است.
هژبري تأكيد كرد: بسياري از مفاهيم عاشورا از طريق اشعاري كه پس از واقعه عاشورا سروده شده به نسل‌هاي آينده منتقل شده‌اند كه امروز ما ميراث‌دار آن ارزش‌ها هستيم.
مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس اضافه كرد: البته اين ابزار براي حفظ و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس هم استفاده مي‌شود كه بسيار مؤثر و برنده بوده به شكلي كه به كنگره نوزدهم شعر دفاع مقدس، 12 هزار اثر از 33 استان و اداره كل رسيده است و ما درصدديم اين مجموعه آثار را در قالب كتبي براي نسل‌هاي آينده منتشر كنيم.
مديراجرايي نوزدهمين كنگره سراسري شعر دفاع مقدس در خاتمه سخنان خود با اشاره به مراسم اختتاميه اين كنگره افزود: مراسم اختتاميه صبح فردا برگزار مي‌شود و طي آن از شاعر پيشكسوت كشوري «ذكريا اخلاقي» تجليل و همچنين در ادامه از دو تن از سرداران شهيد استان يزد به نماد خانواده ايثارگران و شهدا و نيز در پايان از 22 نفر از برگزيدگان ديگر استان‌ها تجليل به عمل مي‌آيد.
انتهاي پيام/و/35

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها