مصری ها خانه های بهائیان را به آتش کشیدند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

مصری ها خانه های بهائیان را به آتش کشیدند

در پی پیروزی انقلاب مصر، وضعیت پیروان فرقه ضاله بهائیت که به دلیل حمایت از مبارک، منفور ملت هستند بغرنج تر از پیش شده است.

 

به گزارش مشرق به نقل از ابنا، تعدادی از جوانان روستای "شورانیه" در شهر مراغه واقع در استان سوهاج مصر به منزل یکی از بهائیان این روستا ریخته و تمامی خانه، مزرعه و ادوات کشاورزی او را به آتش کشدند.

گفته می شود تعدادی خودروی آتش نشانی نیز برای نشاندن آتش بلافاصله خود را به این مزرعه رساندند، اما جوانان شورانیه مانع از رسیدن این خودروها به محل آتش سوزی شدند.

محمد عبدالرحمن محمد عمار یکی از بهائیان این روستاست که خانه اش از سوی جوانان انقلابی مصر به آتش کشیده شد. سال گذشته نیز اهالی این روستا در اقدامی هماهنگ کلیه منازل بهائیان ساکن شورانیه را آتش زدند که با حمایت دولت مبارک این اقدام انقلابی اهالی روستا بی نتیجه ماند.

به گفته رئیس پلیس شهر مراغه، بهائیان این شهر به علت حمایت از مبارک منفور مردم منطقه بودند که همگی با سقوط فرعون مصر، از این شهر فرار کردند. جوانان شورانیه منازل خالی از سکنه را به آتش کشیدند. نماینده بهائیان مصر از عدم دخالت پلیس برای جلوگیری از سوزاندن خانه های بهائیان به شدت انتقاد کرده است.../سایت خبری تحلیلی مشرق

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

پنج شنبه 5 اسفند 1389  04:12 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها