عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رئيس سازمان منع سلاح‌هاي شيميايي فردا با جانبازان شيميايي كشورمان ديدار مي‌كند

رئيس سازمان منع سلاح‌هاي شيميايي فردا با جانبازان شيميايي كشورمان ديدار مي‌كند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  04:12 ب.ظ

89/12/04 - 17:29
شماره:8912041357
با حضور در بيمارستان‌هاي بقيةالله (ع) و ساسان؛
رئيس سازمان منع سلاح‌هاي شيميايي فردا با جانبازان شيميايي كشورمان ديدار مي‌كند

خبرگزاري فارس: دبيركل سازمان منع سلاح‌هاي شيميايي پنج شنبه 5 اسفند، با حضور در بيمارستان‌هاي ساسان و بقيةالله (ع) با تعدادي از جانبازان شيميايي كشورمان ديدار مي‌كند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» به نقل از روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران، احمد اوزومجو دبيركل سازمان منع سلاح‌هاي شيميايي به دعوت وزارت امور خارجه كشورمان، فردا وارد ايران مي‌شود تا از نزديك شاهد دردها و آلام جانبازان و مصدومان شيميايي و مصائب وارد آمده بر كشورمان در نتيجه حملات خصمانه رژيم بعثي عراق و حاميانش باشد.


سازمان منع كاربرد تسليحات شيميايي، سازماني بين‌المللي است كه بعد از حملات شيميايي رژيم صدام عليه رزمندگان و مردم بي‌دفاع برخي شهرهاي كشورمان و در پي انعكاس اخبار مربوط به آن در اوايل دهه 90 ميلادي تأسيس شد و ضمن نكوهش كشورها در استفاده از سلاح‌هاي شيميايي نسبت به امحاي اينگونه سلاح‌ها تصريح كرده است.


به گزارش توانا، حضور تأثيرگذار تعدادي از جانبازان شيميايي و تلاش‌ها و رايزني‌هاي ديپلماتيك مسئولان كشورمان در پانزدهمين كنفرانس اعضاي سازمان منع سلاح‌هاي شيميايي در هلند موجب قرار گرفتن پيشنهاد كشورمان براي تأسيس شبكه جهاني حمايت از مصدومان شيميايي در دستور كار اين سازمان شد.

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها