عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

زريان: گستردگي شعر دفاع مقدس در ادبيات معاصر به خوبي حس مي‌شود

زريان: گستردگي شعر دفاع مقدس در ادبيات معاصر به خوبي حس مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  04:15 ب.ظ

89/12/05 - 15:05
شماره:8912050475
نوزدهمين كنگره سراسري شعر دفاع مقدس/
زريان: گستردگي شعر دفاع مقدس در ادبيات معاصر به خوبي حس مي‌شود

خبرگزاري فارس: شاعر پيشكسوت ادبيات دفاع مقدس با اشاره به اينكه اهميت و گستردگي شعر دفاع مقدس در ادبيات معاصر به خوبي حس مي شود؛ گفت: برگزاري اين گونه كنگره ها سبب مي شود اثرات مطلوبي در فضاي فرهنگي كشور ايجاد شود اما بايد از تكرار دور شده و فضاي جديد ايجاد كنيم

رحيم زريان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره نوزدهمين كنگره شعر دفاع مقدس گفت: شاعران جوان امروز اهميت موضوع پايداري و ادبيات دفاع مقدس را درك كرده و در اين عرصه دست به قلم شدند كه اين امر بسيار راضي كننده است.
اين شاعر پيشكسوت در ادامه گفت: شعر شاعران جوان اين عرصه از نظر ساختار ضعيف است ولي درخور توجه است كه نياز به حمايت است.
وي با تاكيد بر همت شاعران جوان كشور ابراز داشت: خوشبختانه تلاش نسل جديد در اين عرصه سبب شده شعر عرصه دفاع مقدس در ميان نسل جديد نيز زنده و پرطراوت بماند؛ اما همچنان نيازمند توجه ارگان‌ها و نهادهاي مسئول است.
زريان با اشاره به اينكه اهميت و گستردگي شعر دفاع مقدس در ادبيات معاصر به خوبي حس مي شود؛ گفت: برگزاري اين گونه كنگره‌ها سبب مي‌شود اثرات مطلوبي در فضاي فرهنگي كشور ايجاد شود اما بايد از تكرار دور شده و فضاي جديد ايجاد كنيم.
انتهاي پيام/و/8

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها