عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تكرار "ارمغان تاریكی" مهمتر از بازی تیم ملی امید!

تكرار "ارمغان تاریكی" مهمتر از بازی تیم ملی امید!
پنج شنبه 5 اسفند 1389  04:15 ب.ظ

 

 

تكرار

 

 

به نظر می رسد اصطكاك میان فدراسیون فوتبال و صدا و سیما وارد فاز جدیدتری خواهد شد.پس از آنكه مدیران باشگاه ها و فدراسیون فوتبال نسبت به آنچه بی توجهی صدا و سیما به پرداخت حق پخش تلویزیونی می خواندند به سیاستهای گروه ورزش صدا و سیما اعتراض كردند با پخش نشدن ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی تیم ملی امید ایران برابر قرقیزستان كه نخستین گام این تیم برای رسیدن به المپیك لندن است وارد فاز جدیدتری خواهد شد.

 

در حالی كه این بازی در ورزشگاه آزادی آغاز شده بود شبكه سه در حال پخش تكرار سریال" ارمغان تاریكی" بود و تنها شبكه جام جم از ابتدا این بازی را پخش كرد. البته پس از ۱۵ دقیقه شبكه سه پخش این بازی را آغاز كرد.

عباس ترابیان هم ساعاتی پیش در گفتگو با ایسنا اعلام كرده بود كه صدا و سیما قصد ندارد بازی دوستانه تیمهای ملی فوتسال ایران و برزیل كه امروز از ساعت۱۷ در سالن پیروزی اصفهان برگزار می شود را پخش كند و به جای آن قرار است دیدار تیمهای جواهری گنبد و ارومیه را پخش كند.

دو هفته پیش هم در حالی كه صدا و سیما اعلام كرده بود بازی دوستانه ایران و روسیه به صورت زنده پخش می شود این بازی پخش نشد و تنها پخش تلویزیونی آن به شبكه برون مرزی جام جم محدود شد.../ايسنا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها