عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اعضاي هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني سنندج معرفي شدند

اعضاي هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني سنندج معرفي شدند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:13 ب.ظ

با برگزاري انتخابات؛
اعضاي هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني سنندج معرفي شدند

خبرگزاري فارس: هفتمين دوره انتخابات هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني و صنايع و معادن سنندج با مشاركت 70 درصدي اعضا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج دبير اتاق بازرگاني و صنايع و معادن سنندج صبح امروز در جمع خبرنگاران، انتخابات اين دوره را از پرشورترين انتخابات عنوان كرد و گفت: در اين دوره از انتخابات 44 داوطلب داراي كارت بازرگاني معتبر شركت كردند كه از اين تعداد 26 نفر در بخش بازرگاني و 18 داوطلب نيز در بخش صنايع و معادن شركت كردند.
توفيق رفيعي تعداد افراد واجد شرايط راي دادن در اين دوره از انتخابات را 560 نفر داراي كارت بازرگاني عنوان كرد و گفت: كمال حسيني، حامد رنجبر، فاروق كيخسروي باباميري، سيدعبدالرحمن علوي، محمد جهاني صفاخانه، پرويز رعدي، سيدعطا حق‌پسند، محمدرحيم نيازي و محمد سعيد نقشي‌زاديان 9 نفر انتخابي بخش صنعت و معدن و همچنين زاهد صالحي، وهبي ادمن، محمد هلاكو، جمال توپچي، هوشنگ صداقت و علي‌اكبر ملكي شش نفر انتخابي بخش بازرگاني اين دوره از انتخابات هستند.
به گفته وي چهار نفر از اعضاي انتخابي بخش صنعت و معدن و پنج نفر در بخش بازرگاني جديد و نيز پنج نفر انتخابي در بخش صنعت و معدن از اعضاي دوره قبل و تنها يك نفر در بخش بازرگاني از اعضاي دوره قبل هستند.
رفيعي همچنين با بيان اينكه در اين دوره از انتخابات تنها يك نفر از داوطلبان به دليل ناقص بودن مدارك مورد نياز و عدم احراز شرايط رد صلاحيت شد، تصريح كرد: پس از انجام تشريفات قانوني، رسيدگي به شكايت‌هاي احتمالي و صدور اعتبارنامه، هيئت انتخابي كار خود را شروع كرده و تمام امور اتاق بازرگاني و صنايع و معادن در چهار سال آينده توسط آنان، انجام خواهد شد.
انتهاي پيام/صا30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها