عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كتاب تاريخ سينماي بوشهر رونمايي شد

كتاب تاريخ سينماي بوشهر رونمايي شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:13 ب.ظ

در مراسمي؛
كتاب تاريخ سينماي بوشهر رونمايي شد

خبرگزاري فارس: در مراسمي از كتاب تاريخ سينماي بوشهر نوشته حميد مؤذني رونمايي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، صبح امروز در آييني با حضور مسئولان شهرستان بوشهر كتاب تاريخ سينماي بوشهر نوشته حميد موذني نويسنده و روزنامه نگار بوشهري و آلبوم موسيقي بوشهري‌ام كار گروه هيرون به سرپرستي امير ميرشكاري در ساختمان شوراي شهر بوشهر رونمايي شد.
مدير عامل موسسه فرهنگي ورزشي شهرداري بوشهر در اين آيين گفت: در راستاي توجه بيش از پيش به فعاليت‌هاي فرهنگي و هنري موسسه فرهنگي ـ ورزشي شهرداري بوشهر معرفي آثار هنرمندان بوشهري را در دستور كار خود قرار داده است.
صدالله محمدي باغملايي بيان داشت: به همين مناسبت دو اثر هنرمندان بوشهري در آستانه روز بوشهر (18 اسفندماه) رونمايي شد.
وي بيان داشت: هنر باوري در بوشهر غالب بر هنر ذاتي است و هر روز شاهد خلق يك هنر در اين استان هستيم كه مايه افتخار است .
محمدي باغملايي اظهار داشت: در باب مسائل فرهنگي در مديريت شهري مركز استان وظيفه داريم از محصولات فرهنگي، تاريخي و اجتماعي اين استان غني اما محروم از پشتيباني‌هاي لازم حمايت كنيم تا شايد انگيزه‌اي براي ديگران باشيم.
وي افزود: گذشته بوشهر افتخار آفرين است و نيازمند ايجاد فرصت‌هاي جديد به وسيله حمايت‌هاي مالي و معنوي مسئولان از آثار هنري است تا با توليدات جديد آيندگان نيز از اين ميراث بزرگ سهمي ببرند.
اين مقام مسئول افزود: بوشهر هنرمندان زيادي در بخش‌هاي مختلف دارد و معرفي اين هنرمندان كاري سخت است چرا كه در يك زمان كوتاه نمي‌توان همه آنان را معرفي كرد.
محمدي باغملايي خاطرنشان كرد: يكي از اهداف ما در اين برنامه‌ها شناسايي استعدادهاي فرهنگي و هنري استان بوشهر است تا بتوانيم شاهد تعالي بيش از پيش فرهنگ بوشهر باشيم.
از حميد موذني تاكنون دو كتاب ديگر بنام‌هاي " بازنگري انتقادي "و "سينما بوشهر " به چاپ رسيده است.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها