عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اختصاص 181 آموزشگاه براي اسكان ميهمانان نوروزي

اختصاص 181 آموزشگاه براي اسكان ميهمانان نوروزي
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:14 ب.ظ

در كهگيلويه و بويراحمد صورت گرفت؛
اختصاص 181 آموزشگاه براي اسكان ميهمانان نوروزي

خبرگزاري فارس: مديركل‌ آموزش ‌و پرورش كهگيلويه و بويراحمد گفت: با اختصاص 181 آموزشگاه در 12 شهرستان و منطقه استان براي اسكان ميهمانان نوروزي، پذيرش اين مدارس از 28 اسفند‌ ماه جاري تا 13 فروردين سال آينده ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ياسوج، پرويز طاهري صبح امروز در نشست شوراي معاونين اين اداره كل‌ اظهار داشت: استان كهگيلويه و بويراحمد به لحاظ داشتن اقليم چهار فصل و جاذبه‌هاي بي‌شمار طبيعي يكي از مقاصد عمده گردشگري در ايام نوروز است.
وي گفت: مردم استان كهگيلويه و بويراحمد به صفت مهمان‌نوازي در كشور شناخته مي‌شوند و لازم است در اين زمينه خدشه‌اي به صفت ممتاز اين مردم وارد نشود.
طاهري افزود: با اختصاص 181 آموزشگاه در 12 شهرستان و منطقه اين استان براي اسكان ميهمانان نوروزي، فعاليت و پذيرش اين مدارس از تاريخ 28 اسفند‌ماه سال جاري تا 13 فروردين سال آينده ادامه پيدا مي‌كند.
مديركل آموزش ‌و پرورش كهگيلويه و بويراحمد به لزوم گسترش فعاليت فرهنگي در اين زمينه اشاره كرد و گفت: توزيع بروشور تبليغاتي، ارائه پيام‌هاي مذهبي، اخلاقي، تربيتي و نصب تابلو‌هاي راهنما در مبادي ورودي شهر‌ها از مهمترين فعاليت‌هاي تبليغاتي در زمينه اسكان فرهنگيان است.
طاهري گفت: در طول مدت اسكان، كار ارزيابي از ستاد‌هاي پذيرش مسافران نوروزي از سوي حوزه معاونت‌هاي اين اداره ‌كل انجام مي‌شود.
مديركل آموزش و پرورش كهگيلويه و بويراحمد با بيان اينكه ايجاد امنيت و آرامش و فضاي اخلاقي مبتني بر دستورات اسلامي از اهداف اوليه ستاد اسكان فرهنگيان اين استان است، تصريح كرد: مأموران ستاد اسكان فرهنگيان بايد به صورت شبانه‌روزي بر امور نظارت كافي داشته باشند و از هرگونه سلب آرامش و امنيت از سوي اشخاص به هر دليل ممكن جلوگيري كنند.
طاهري افزود: ستاد‌هاي اسكان و مدارس مجري طرح اسكان نوروزي بايد بر مبناي تكريم خانواده‌هاي فرهنگيان و در نظر گرفتن منزلت و شأن معلمان و فرهنگيان انجام وظيفه كنند.
انتهاي پيام/ز20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها