عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شمس: برزيل به لطف داوران تيم ايران را شكست داد

شمس: برزيل به لطف داوران تيم ايران را شكست داد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:14 ب.ظ

 

 

شمس: برزيل به لطف داوران تيم ايران را شكست داد

 

سرمربي تيم ملي فوتسال ايران مدعي شد قهرمان جهان به لطف داوران مقابل ملي پوشان کشورمان به پيروزي دست يافت.

''حسين شمس''‌ گفت: متاسفانه داوران ملاحظه تيم برزيل را کردند و تا زماني که داوران بازي بي طرف نباشند نمي توان انتظار پيروزي برابر قهرمان جهان را داشت.

وي با بيان اينکه داوران بازي بايد جفرسون روديگوئز برزيلي را از زمين اخراج مي کردند ، گفت:‌ معتقدم تيم داوري در حد اين بازي حساس نبود.

سرمربي تيم ملي فوتسال ايران گفت :‌ ملي پوشان کشورمان تا اواسط نيمه دوم عملکرد خوبي را به نمايش گذاشتند اما در چند دقيقه تمرکز خود را از دست دادند تا نتوانند قهرمان جهان را مغلوب کنند.

وي با بيان اينکه برزيلي ها براي لحظه به لحظه بازي برنامه داشتند، افزود : متاسفانه بازيکنان ايراني پس از دريافت گل چهارم، فکر کردند قهرماني جام جهاني را از دست داده اند بطوريکه انگيزه آنان کاهش يافت.

شمس خاطر نشان کرد :‌ تجربه نشان داده است ملي پوشان ايراني در نيمه نخست مقابل تيم هاي قدرتمند جهان مانند برزيل و اسپانيا عملکرد خوبي دارند اما زماني که از حريف عقب مي مانند انگيزه خود را براي جبران نتيجه از دست مي دهند.

وي به جو سنگين سالن پيروزي اصفهان اشاره کرد و گفت : متاسفانه اين موضوع تاثير منفي بر روحيه ملي پوشان ايراني گذاشت تا آنان نتوانند در نيمه دوم بازي را به تساوي بکشانند.

سرمربي تيم فوتسال ايران با بيان اينکه اين تيم شنبه آينده ديدار دشواري را مقابل برزيل پيش رو دارد، افزود : حريف هماهنگ تر از امروز مقابل ملي پوشان صف آرايي خواهد کرد اما اين بار به سادگي برابر برزيل تن به شکست نخواهيم داد.

شمس درباره پشتوانه سازي در تيم ملي فوتسال ايران اظهار داشت :‌ بازيکنان خوبي در تيم اميد ايران حضور دارند که بايد به مرور به ترکيب تيم ملي تزريق شوند.

وي با بيان اينکه تيم ايران تنها 7-8 بازيکن باتجربه در اختيار دارد، گفت : براي حضور موفق در جام جهاني 2012 بايد 12 بازيکن آماده در اختيار داشته باشيم.

شمس گفت : واقعيت اين است که تيم دوم ايران هنوز توان رويارويي با تيم هاي بزرگ جهان را ندارد که در سال آينده ترکيب هاي مختلفي را در رقابت هاي بين المللي تايلند و برزيل تجربه خواهيم کرد تا بتوانيم نواقص خود را برطرف کنيم.

وي درباره تمديد قرارداد خود با فدراسيون فوتبال گفت: يک ماه و نيم است که قراردادم با اين فدراسيون به پايان رسيده و هنوز هم حقوق و دستمزد سال گذشته خود را دريافت نکرده ام.

وي تصريح کرد : تا روز جمعه هفته جاري ميهمان فوتسال ايران هستم و اگر تا آن زمان قراردادم منعقد نشود از تيم ملي جدا مي شوم.

سرمربي تيم ملي فوتسال ايران درباره عملکرد احمد اسماعيل پور گفت : اين بازيکن درخشش خوبي در ليگ برتر داشت اما به دليل تجربه کم نتوانست بازي خوبي مقابل برزيل به نمايش بگذارد.

گفتنی است، تيم ملي فوتسال ايران عصر چهارشنبه در ديداري دوستانه در اصفهان با نتيجه 4 بر 3 مغلوب تيم ملي فوتسال برزيل شد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها