عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

انتخابات اتاق بازرگاني قم برگزار شد

انتخابات اتاق بازرگاني قم برگزار شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:14 ب.ظ

رئيس سازمان بازرگاني استان قم:
انتخابات اتاق بازرگاني قم برگزار شد

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بازرگاني استان قم گفت: انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان قم همزمان با سراسر كشور برگزار شد و نمايندگان تجار و بازرگانان قم براي يك دوره 4 ساله انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از روابط عمومي سازمان بازرگاني استان قم، يونس عالي‌پور در حاشيه برگزاري انتخابات اظهار داشت: هفتمين دوره انتخابات اتاق بازرگاني قم طبق برنامه پيش‌بيني شده همزمان با سراسر كشور روز چهارشنبه در محل اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان قم برگزار شد و اعضاي اتاق نمايندگان خود را براي اداره اتاق بازرگاني قم ازبين كانديداها انتخاب كردند.
وي افزود‌: انتخابات در دو بخش بازرگاني و صنعت معدن برگزار شد كه از بين 36 نامزد انتخاباتي 15 نفر به عنوان هيئت نمايندگان با تركيب‌ شش نفر در بخش بازرگاني و 9 نفر در بخش صنعت معدن انتخاب شدند.
رئيس هيئت نظارت بر انتخابات با بيان اينكه داشتن كارت عضويت در اتاق بازرگاني به مدت حداقل سه ماه شرط لازم براي شركت در انتخابات بود، بيان داشت: واجدين شرايط در اين دوره 365 نفر بودند كه با توجه به تعداد 196 راي ماخوذه شاهد مشاركت 54 درصدي تجار و بازرگانان قم در انتخابات بوديم.
عالي‌پور با اشاره به كانديداتوري 18 نفر در بخش صنعت و معدن گفت: آقايان ابوالفضل رجبيان با 113 راي، ابوالفضل خاكي با 92 راي، غلامحسين الهياري با 89 راي، محمد‌جواد مقدم با 87 راي، حسن آقاجاني با 82 راي، مصطفي كرماني با 80 راي، محمد حيدري با 76 راي، علي خاكي با 71 راي و ابوالفضل فرهاني با 71 راي افراد منتخب اين بخش هستند.
وي خاطرنشان كرد: در بخش بازرگاني نيز از بين 18 نفر كانديدا رضا محمد بيگي با 96 راي، عليرضا آرحيمي با 88 راي، عليرضا راد با 83 راي، حسين غفاري با 76 راي، هادي راد با 73 راي و احمد محمدي كاشاني با 72 راي انتخاب شدند.
رئيس سازمان بازرگاني استان قم با اشاره به اينكه 15 نفر انتخاب شده هيئت نمايندگان اتاق را تشكيل مي‌دهند، عنوان داشت: منتخبين از بين خود پنج نفر را به عنوان هيئت رئيسه اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان قم انتخاب مي‌كنند.
عالي پور با اشاره به حضور پرشور جوانان در اين دوره گفت: هيئت نمايندگان منتخب تلفيقي از افراد با تجربه و با سابقه در تجارت و بازرگاني و جوانان فعال، داراي ايده‌هاي نو و با انگيزه است كه اميدواريم با همراهي تجربه و شور و نشاط جواني در آينده شاهد رشد و بالندگي اتاق بازرگاني استان قم باشيم.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها