عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مونوريل براي برطرف كردن ترافيك زنجان ضروري است

مونوريل براي برطرف كردن ترافيك زنجان ضروري است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:15 ب.ظ

معاون استاندار زنجان:
مونوريل براي برطرف كردن ترافيك زنجان ضروري است

خبرگزاري فارس: معاون عمراني استاندار زنجان گفت: تونل شهري و مونوريل براي برطرف كردن ترافيك زنجان ضروري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، سعيد رفيعي پيش از ظهر امروز در جلسه شوراي هماهنگي ترافيك با انتقاد از اينكه براي بررسي مطالعات جامع طرح ترافيك زمان زيادي صرف شده است، اظهار داشت: با توجه به ارزيابي كيفي انجام شده و مشاوران انتخاب شده انتظار مي‌رود در كمترين زمان از ميان طرح‌هاي ارائه شده بهترين طرح انتخاب شود.
وي با تاكيد بر اينكه طي شش ماه آينده سايت عوارضي آزاده راه زنجان تبريز بايد جابه‌جا شود، اظهار داشت: با وجود ايمن سازي‌هاي اخير انجام شده، موقعيت مكاني سايت عوارضي اين آزاد دراه مناسب نبوده و جان و مال مردم در معرض خطر است.
معاون عمراني استاندار زنجان با بيان اينكه در اين زمينه دستگاه‌هاي ذي‌ربط و مسئول موظف به برنامه‌ريزي در راستاي جابه‌جايي هستند، تصريح كرد: محل جديد نيز بايد به تصويب شوراي ترافيك استان زنجان برسد.
وي تونل شهري و مونوريل را براي ترافيك استان ضروري ارزيابي كرد و تصريح كرد: تعاملات، مطالعات و تخصيص اعتبارات در اجراي پروژه‌ها بايد به صورت موازي پيش رود تا در زمان مناسب و رضايت‌بخش پروژه به بهره‌برداري برسد.
رفيعي با بيان اينكه چهره ورودي شهر بايد عاري از زباله باشد تاكيد كرد: شهرداري‌ها موظف هستند پايانه‌ها و سايت عوارضي استان را پاكسازي و در نگهداري آن مردم و دستگاه‌هاي مسئول با يك بسيج عمومي، استان را به منظور ايجاد برقراري محيط زيستي سالم حمايت كنند.
در ادامه اين جلسه معاون امور عمراني استانداري اصلاح ميدان بعثت را در دستور كار قرار داد.
طي بررسي‌هاي صورت گرفته در اين جلسه مقرر شد، حركت وسايل نقليه از كوچه‌هاي دسترس محور دلجويي به سعدي، شرق به غرب صورت گيرد.
گفتني است، پس از تلاش‌هاي چند 10 ساله در سال جاري محور دلجويي ـ داود قلي زنجان بازگشايي شد كه نقش مهمي در كاهش ترافيك مركز شهر زنجان دارد.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها