عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

اجناس باكيفيت در نمايشگاه بهاره بجنورد عرضه مي‌شود

اجناس باكيفيت در نمايشگاه بهاره بجنورد عرضه مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:15 ب.ظ

رئيس مجامع امور صنفي بجنورد:
اجناس باكيفيت در نمايشگاه بهاره بجنورد عرضه مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس مجامع امور صنفي بجنورد با اشاره به در پيش بودن برگزاري نمايشگاه بهاره در اين شهر، تاكيد كرد: تلاش شده تا اجناس با كيفيت در اين نمايشگاه عرضه ‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد، محمود اسدي صبح امروز در نشست با اتحاديه‌هاي صنفي اين شهرستان اظهار داشت: در اين راستا تاكنون 240 غرفه براي عرضه اجناس به متقاضيان واگذار شده است.
وي با بيان اينكه آمادگي‌هاي لازم براي برپايي نمايشگاه در بجنورد فراهم شده است، افزود: براي كنترل قيمت‌هاي اين نمايشگاه كميته نرخ گذاري نيز فعال شده است كه با تمهيدات انجام شده اميد مي‌رود تا استقبال خوب شهروندان را از نمايشگاه فروش بهاره داشته باشيم.
رئيس مجامع امور صنفي بجنورد اظهار داشت: در اين نمايشگاه تمام نيازهاي شب عيد شهروندان اعم از؛ كيف، كفش، خشكبار، مواد غذايي و غيره عرضه مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه در ارزيابي‌هاي اخيري كه انجام شده نمايشگاه فروش پاييزه بجنورد رتبه ششم را در كشور كسب كرد، يادآور شد: اين مرهون تلاش‌ها و همكاري اصناف اين شهر براي برگزاري هر چه مطلوب‌تر نمايشگاه‌هاي فصلي بوده است.
اين مسئول در بخش ديگري با بيان اينكه ميوه عيد شهروندان نيز تامين شده است، تصريح كرد: آمادگي‌هاي لازم براي توزيع ميوه اين ايام وجود داشته و مراكز توزيع اين ميوه‌ها نيز در سطح شهر ساماندهي شده است.
اسدي با اشاره به طرح‌هاي نظارت و كنترل بازار كه با مشاركت اتحاديه‌هاي صنفي در بجنورد به اجرا در مي‌آيد، افزود: در اين راستا واحدهاي صنفي اين شهر نيز تعامل خوبي را تاكنون داشته‌اند.
وي صدور فاكتور از سوي واحدهاي صنفي بجنورد را براي خريدهاي بالاي 100 هزار ريال در هر صورت اجباري خواند و گفت: در خريدهاي كمتر از اين مبلغ نيز در صورت درخواست مشتري واحدهاي صنفي مكلف به ارائه فاكتور رسمي هستند.
رئيس مجامع امور صنفي بجنورد با بيان اينكه تلفن 124 نيز آماده دريافت هرگونه گزارش شهروندان به طور شبانه روزي است، اظهار داشت: به تمام گزارشات و شكايات شهروندان در اسرع وقت رسيدگي مي‌شود.
وي همچنين با بيان اينكه اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها در بجنورد با مشاركت اصناف به خوبي آغاز شد، تصريح كرد: بازار همكاري خوبي را در اين زمينه داشته و با وجود ركودي كه در بازار وجود داشته، ليكن براي اجراي مطلوب اين قانون تعامل داشته‌اند.
رئيس مجامع امور صنفي بجنورد با اشاره به اينكه اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها در راستاي تحقق عدالت اجتماعي به اجرا درآمده است، گفت: اجراي موفق قانون هدفمندكردن يارانه ها نشانه ثبات و پشتوانه مردمي نظام جمهوري اسلامي است.
وي افزود: برخي افراد با شايعه پراكني سعي در ايجاد اخلال در اجراي اين قانون داشتند كه موفق نشدند.
اسدي اظهار داشت: با واقعي شدن قيمت‌هاي كالا و حامل‌هاي انرژي انگيزه‌هاي قاچاق سوخت به شدت كاهش يافته است.
وي تصريح كرد: اجراي اين قانون همچنين سبب توسعه سرمايه گذاري و اشتغالزايي در استان مي‌شود.
رئيس مجامع امور صنفي بجنورد خاطرنشان كرد: البته تداوم اجراي موفق قانون هدفمند كردن يارانه‌ها همكاري و مشاركت مستمر اصناف و مردم را مي‌طلبد تا اجراي اين قانون به اهداف خود برسد.
انتهاي پيام/خ10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها