عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مشكل اشتغال دهاقان با تأمين زيرساخت‌هاي صنعتي حل مي‌شود

مشكل اشتغال دهاقان با تأمين زيرساخت‌هاي صنعتي حل مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:17 ب.ظ

فرماندار دهاقان:
مشكل اشتغال دهاقان با تأمين زيرساخت‌هاي صنعتي حل مي‌شود

خبرگزاري فارس: فرماندار دهاقان گفت: تأمين زيرساخت‌هاي شهرك‌هاي صنعتي و گلخانه‌اي و ناحيه صنعتي در دهاقان، مشكل اشتغال اين شهرستان را حل مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از دهاقان، سيروس محمودي صبح امروز در جمع خبرنگاران اين شهرستان اظهار داشت: اشتغال از مهم‌ترين مشكلات و دغدغه‌هاي شهرستان دهاقان است.
وي افزود: در بحث اشتغال شهرستان تاكنون گام‌هايي نظير احداث شهرك صنعتي، شهرك گلخانه‌اي و... برداشته شده است ولي براي ايجاد اشتغال در اين مراكز نيازمند كمك مديران ارشد استاني هستيم.
فرماندار دهاقان تصريح كرد: شهرستان دهاقان طي مصوبات قبلي سفرهاي رياست جمهوري و استانداري داراي دو شهرك صنعتي، شهرك گلخانه‌اي و يك ناحيه صنعتي شده است كه زيرساخت‌هاي اين مراكز بايد تامين شود تا سرمايه‌داران رغبت به سرمايه‌گذاري در اين منطقه داشته باشند.
محمودي خاطرنشان كرد: نرخ بيكاري در شهرستان دهاقان به نزديك به ۱۰ درصد مي‌رسد كه اميدواريم تا سال آينده به بركت سفرهاي استاني استاندار به اين شهرستان، اين نرخ و ميزان را تك رقمي كنيم.
وي اظهار داشت: تسريع در اتمام ساخت ساختمان بيمارستان ۲۴ تختخوابي شهرستان را از استانداري اصفهان درخواست كرده‌ايم كه قول‌هاي مساعد نيز در اين ارتباط داده شده است.
فرماندار دهاقان افزود: در سفر استاندار اصفهان به اين شهرستان درخواست تجهيز كادر پزشكي و پيراپزشكي بيمارستان مطرح شد تا بتوانيم در روز ۱۲ فروردين ماه مصادف با روز جمهوري اسلامي ايران شاهد افتتاح آن باشيم.
انتهاي پيام/صا30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها