عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

داوري جهت‌دار سبب باخت در اسلحه فلوره شد

داوري جهت‌دار سبب باخت در اسلحه فلوره شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:17 ب.ظ

سرمربي تيم شمشيربازي ذوب‌آهن:
داوري جهت‌دار سبب باخت در اسلحه فلوره شد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم شمشيربازي ذوب‌آهن گفت: در ديدار پاياني ليگ، داوري جهت‌دار سبب شكست تيم ذوب‌آهن در اسلحه فلوره شد اما در مجموع سه اسلحه قهرمان ليگ كشور شديم.

كيومرث طلوعي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: در هفته پاياني ليگ شمشيربازي با دو تيم كرمانشاه و شركت ملي گاز رقابت داشتيم كه تيم كرمانشاهي حريف قدري نبود و به راحتي اين تيم را در سه اسلحه شكست داديم.
وي ادامه داد: تيم گاز كه يكي از مدعيان اين دوره از مسابقات بود، توانست در اسلحه فلوره با ناداوري تيم ما را مغلوب كند اما خوشبختانه تيم سابر ذوب‌آهن جبران مافات كرد و حريف را شكست داد.
طلوعي با اشاره به قهرماني تيم ذوب‌آهن در مجموع سه اسلحه فلوره، سابر و اپه بيان داشت: مسابقات اين فصل تقريبا منظم برگزار شد اما مشكل اصلي اينجاست كه فدراسيون امكانات مناسبي را براي برگزاري منظم و استاندارد ليگ در اختيار ندارد كه همين عامل به كيفيت مسابقات نيز ضربه زده است.
وي با بيان اينكه شرايط ميزباني بسياري از تيم‌ها و استان‌ها استاندارد نيست، تاكيد كرد: به دليل نامنظم بودن برنامه‌هاي فدراسيون در اين فصل از ليگ، تيم ذوب‌آهن ميزباني هيچ كدام از مراحل ليگ را بر عهده نگرفت زيرا اساس برنامه‌هاي ما بر مبناي سازماندهي است و نمي‌توانستيم با بي‌نظمي‌هاي فدراسيون هماهنگ شويم.
به گزارش فارس، هفتمين دوره مسابقات ليگ باشگاهي شمشيربازي با قهرماني تيم ذوب‌آهن در مجموع سه اسلحه به پايان رسيد.
در هفته پاياني اين مسابقات و در بازي‌هاي اسلحه اپه، تيم موسسه ورزش و تفريحات سالم كيش با كسب 40 امتياز صدرنشيني خود را حفظ كرد، تيم شركت ملي گاز ايران با 38 امتياز در جايگاه دوم ايستاد و تيم ذوب‌آهن اصفهان نيز با 36 امتياز به مقام سوم رسيد.
در اسلحه سابر تيم‌هاي موسسه ورزش و تفريحات سالم كيش با كسب 40 امتياز، ذوب‌آهن اصفهان با 38 امتياز و شركت ملي گاز ايران با 34 امتياز به ترتيب عنوان‌هاي اول تا سوم را از آن خود كردند.
در پايان پيكارهاي شمشيربازان اسلحه فلوره نيز تيم ذوب‌آهن اصفهان با 40 امتياز و تفاضل 339 ضربه عنوان اول را از آن خود كرد، تيم شركت ملي گاز ايران با 40 امتياز و تفاضل 249 ضربه در جايگاه دوم قرار گرفت و تيم صنايع و معادن زنجان نيز با 34 امتياز سوم شد.
در مجموع هر سه اسلحه تيم‌هاي ذوب‌آهن اصفهان (114امتياز) و شركت ملي گاز ايران (112امتياز) و موسسه ورزش و تفريحات سالم كيش (110 امتياز) توانستند سه سكوي برتر اين دوره از رقابت‌هاي ليگ شمشيربازي باشگاه‌هاي كشور را به خود اختصاص دهند.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها