عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تقدير از صادركننده رتبه دوم خراسان رضوي به مرحله كشوري

تقدير از صادركننده رتبه دوم خراسان رضوي به مرحله كشوري
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:17 ب.ظ

/اخبار كوتاه از خراسان رضوي/
تقدير از صادركننده رتبه دوم خراسان رضوي به مرحله كشوري

خبرگزاري فارس: معرفي و تقدير از صادركننده رتبه دوم خراسان رضوي به مرحله كشوري، فعاليت مجدد شركت پرميت و ... مهم‌ترين اخبار كوتاه از خراسان رضوي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از سازمان بازرگاني خراسان رضوي، به منظور تجليل و تشويق صادركنندگاني كه داراي ارزش بالاي صادرات كالا هستد، صادركنندگان رتبه دوم كه منتخبان 31 استان كشور هستند در مراسمي در نيمه دوم اسفند در تهران مورد تقدير قرار مي‌گيرند.
از استان خراسان رضوي شركت گوهر زعفران در گروه كالايي كشاورزي با ارزش صادرات بيش از 10 ميليون دلار و كسب امتياز 752 به عنوان صادركننده رتبه دوم انتخاب شد.
صادركننده رتبه دوم همه ساله براساس بالاترين امتياز از بين صادركنندگان نمونه استاني انتخاب مي‌شود.

* فعاليت مجدد شركت پرميت و قرار گرفتن در چرخه توليدي استان
اين شركت كه بنابه دلايلي مدتي دچار چالش و بحران شده بود با پيگيري‌هاي به عمل آمده توسط مديركل كار و امور اجتماعي استان مجددا راه‌اندازي شد و توانست به فعاليت توليدي خود ادامه دهد.
علي‌اكبر لبافي مديركل امور اجتماعي خرايان رضوي در اين‌باره اظهار داشت: يكي از اهداف و سياست‌هاي اصلي و مهم كه هميشه مورد توجه اين اداره كل بوده است حفظ و پايداري بازار كار، توسعه بازار كار و استفاده از تمام ظرفيت‌هاي موجود در استان است.
وي افزود: يكي از سياست‌هاي اين اداره كل بازديد و سركشي از شركت‌ها و كارخانجات توليدي و صنعتي در استان و پيگيري و بررسي مشكلات اين واحدها و چگونگي برون‌رفت آنها از وضعيت موجود است كه اين موارد در دستور كار قرار دارد.
لبافي گفت: در حال حاضر اين شركت به ساخت محصولات الياف (پنبه نسوز ) با سيمان، توليد انواع ورق براي پوشش بام و ديوارهاي كارگاه‌هاي صنعتي و ساخت انواع لوله‌هاي تحت فشار آبرساني، فاضلابي و ساخت قطعات لاستيكي مشغول است و مجدداً در چرخه توليدي استان قرار گرفته است.

* نامگذاري خيابان اصلي ساختمان تشكلات مدني كارگري به نام خيابان كارگر در تربت حيدريه
رئيس اداره كار و امور اجتماعي شهرستان تربت حيدريه اظهار داشت: با عنايت بــه پيشنهاد اين اداره و رايزني‌ها و مكاتبات شايسته و همچنين نظر به تعاملات مثبت و راه‌گشا بين شهرداري تربت حيدريه و اداره كار، خيابان اصلي كه اداره كار و امور اجتماعي ( ساختمـان تشكلات مدني كارگري ) در آن قرار دارد بنام خيابان كارگر تغيير نام داد.
چندي پيش نيز ميدان و بلوار مجاور اداره كار و امور اجتماعي شهرستان گناباد نيز كه يكي از پروژه‌هاي مهم شهرداري بوده است بنام بلوار و ميدان كارآفرين نامگذاري شد.
انتهاي پيام/خ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها