عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

انقلاب اسلامی در حال بازتولید گفتمان خود است/ مجلس ترحیم برای سازمان ملل

انقلاب اسلامی در حال بازتولید گفتمان خود است/ مجلس ترحیم برای سازمان ملل
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:59 ب.ظ

یک فعال دانشجویی گفت: تحولات اخیر منطقه نشان داد گفتمان انقلاب اسلامی درحال بازتولید و بازتعریف خود است که همین امر نشانگر تازگی گفتمان انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر علی خضریان فعال دانشجویی و عضو سابق شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع تشکل های دانشجویی که در اعتراض بی رحمانه کشتار مردم لیبی در مقابل درب سازمان ملل در تهران برگزار می شد با اشاره به تجمع امروز دانشجویان گفت: دانشجویان مسلمان امروز با حضور در مقابل درب سازمان ملل اعتراض خود را به جنایات بی رحمانه قذافی و سکوت مرگبار مجامع بین المللی در مقابل این جنایات اعلام می دارم.

وی افزود: امروز در عصر بیداری اسلامی قرار داریم چرا که تمامی تجمعات و انقلاب های اخیر در منطقه خاورمیانه از طنین صدای انقلاب اسلامی ایران در 32 سال قبل است که هم اکنون به گوش همه جهانیان و مردم مسلمان رسیده است.

وی با اشاره به سکوت رسانه های غربی در قبال کشتار مردم لیبی گفت: از دانشگاهیان و آزادگان جهان می خواهیم که فریاد آزادگی سر دهند و با حمایت از مردم مظلوم لیبی به انقلاب عظیمی آنها بپیوندند.

وی در ادامه افزود: تجمع امروز دانشجویان تنها به معنای مطالبه از سازمان ملل متحد نیست بلکه شاهد گرفتن تاریخ مبنی بر ساختار نامناسب سازمان ملل است.

خضریان تصریح کرد: سازمان ملل هم اکنون تحت سیطره آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار دارد و تا زمانی که منافع صهیونیستی در دنیا به خطر نیفتد شورای امنیت سازمان ملل هیچ قطعنامه ای در محکومیت کشتار مردم لیبی صادر نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه حق وتو وحقی وحشیانه و ضد انسانی است اضافه کرد: چرا امروز مدعیان حقوق بشر ساکت نشسته اند و نمی بینند مردم مظلوم لیبی قیام کرده اند.

وی تصریح کرد: انقلاب مردم لیبی کاملا بر مبنای دموکراسی برپا شده است و چرا افرادی که تا به حال به صورت گوناگون جایزه صلح نوبل دریافت کرده اند در مقابل این جنایات سکوت کرده اند.

خضریان گفت: امروز مجلس ترحیم دیگری برای سازمان ملل است چرا که وظیفه این سازمان حمایت از مردم جهان است اما می بینیم که به وظایف خود عمل نمی کنند.

وی با بیان اینکه چرا سازمان های بین المللی در مقابل جنایات قذافی سکوت کرده اند تاکید کرد: دلیل این سکوت الگوگیری  مردم منطقه از گفتمان امام راحل است و آنها از همین موضوع وحشت دارند چرا که الگوی انقلاب اسلامی در حال تکثیر در منطقه است.

وی در خصوص تحولات عربستان نیز تصریح کرد: کوچکترین تغییرات در منطقه به نفع انقلاب اسلامی است چرا که امروز انقلاب اسلامی در حال بازتولید گفتمان خود است و همین امر نشان از پویایی گفتمان انقلاب اسلامی است.

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها