عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رهبری امام موسی صدر در انقلاب های فعلی منطقه بسیار ضروری است

رهبری امام موسی صدر در انقلاب های فعلی منطقه بسیار ضروری است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  05:59 ب.ظ

یک فعال دانشجویی گفت: در صورت زنده بودن امام موسی صدر رهبری ایشان در انقلاب های فعلی منطقه بسیار ضروری است چرا که مقابله با نظام سلطه از ویژگی های ذاتی وی است.

به گزارش خبرنگار مهر علیرضا جلولی عضو سابق شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع 5 اتحادیه دانشجویی که در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران برگزار می شد گفت: اتفاقات اخیر در منطقه خاورمیانه نشان می دهد قدرت و هیمنه آمریکا در منطقه رو به زوال است و در آینده ای نزدیک از هم پاشیده خواهد شد.

وی با اشاره به نزدیک بودن روز خشم در عربستان تصریح کرد: امیدواریم در این روز تمام دیکتاتور های وابسته به آمریکا و رژیم صهیونیستی را در تابوت تاریخ دفن کنیم.

وی به کشتار مردم لیبی نیز اشاره کرد و افزود: امروز در لیبی شاهد نسل کشی و کشتار بی رحمانه مردم لیبی توسط قذافی هستیم که تاریخ نشان داده همواره دیکتاتورها و ظالمان نابود شدنی هستند و این سرنوشت در انتظار تمام مستبدان دنیا است.

جلولی با اشاره به ساختار نامناسب سازمان ملل تاکید کرد: دانشجویان هیچ امیدی به مجامع بین المللی ندارند چرا که اعضای این سازمان دست نشانده آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند و تنها از مستکبرین حمایت می کنند.

وی با بیان اینکه تاریخ مصرف آمریکا در منطقه به پایان رسیده اظهار داشت: هر کس به منافع آمریکا در منطقه کمک کند خود را در دیدگاه مردم منطقه دفن کرده است.

این فعال دانشجویی در ادامه تجمع دانشجویان گفت: پیام ما به روشنفکران و اندیشمندان غربی این است که در عرصه ای حساس و تکلیفی خطیر قرار دارید و اگر از انقلاب های مردمی در منطقه حمایت نکنید و فریب سفارش ها و جایزه غربی ها را بخورید در دیدگاه مردم مرده به حساب می آیید.

جلولی تاکید کرد: پژواک انقلاب اسلامی هم اکنون به همه نقاط دنیا رسیده است.

وی  در پایان تاکید کرد: از آزادی امام موسی صدر که سالها پیش توسط دیکتاتور لیبی دزدیده شد حمایت می کنیم چرا که کد هایی مبنی بر زنده بودن ایشان وجود دارد و در شرایط فعلی و وقوع انقلاب های مختلف در منطقه وجود ایشان می تواند در هدایت این انقلاب ها ضروری باشد.

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها