عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جشنواره استاني عكس با حاميان ولايت به كار خود پايان داد

جشنواره استاني عكس با حاميان ولايت به كار خود پايان داد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:12 ب.ظ

امروز در اردبيل؛
جشنواره استاني عكس با حاميان ولايت به كار خود پايان داد

خبرگزاري فارس: جشنواره استاني عكس "با حاميان ولايت در فجر 32 " امروز در اردبيل به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در مراسم اختتاميه‌ اين جشنواره كه صبح امروز در سالن بيضاي اردبيلي برگزار شد رئيس سازمان بسيج هنرمندان استان اردبيل در سخناني عكاسان، هنرمندان و صاحبان قلم را پرچم‌داران بصيرت در كشور اعلام كرد.
عظيم دشتي با اشاره به اين‌كه اين هنرمندان با به تصوير كشاندن زواياي زيباي فجر 32 بصيرت ملي را به نمايش گذاشتند، خاطرنشان كرد: اين قشر از جامعه وظيفه‌اي خاص در قبال ملت دارند كه به نحو شايسته به اين وظيفه عمل شد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به دستاوردهاي انقلاب اسلامي اشاره كرد و با بيان اين‌كه عينيت يافتن ولايت فقيه و استقلال و آزادي مهم‌ترين اين دستاورد‌ها بود، اظهار داشت: انتخابات خرداد 88 نيز شيرين‌ترين و بزرگ‌ترين دستاورد براي نظام جمهوري اسلامي ايران محسوب مي‌شود.
رئيس سازمان بسيج هنرمندان استان اردبيل افزود: عليرغم اين‌كه برخي‌ها مي‌خواستند اين دستاورد شيرين را به ظاهر به تلخي تبديل كنند، اما دستاورد باطني آن اين بود كه ملت فتنه‌گران، منافقان و معاندان نظام را شناختند.
وي با يادآوري اين‌كه تمام اين فتنه‌گري‌‌ها منشأ داخلي و خارجي داشت افزود: دشمنان به دنبال فرصتي هستند تا از طريق روزنه‌اي حتي كوچك به اين نظام ضربه بزنند و از ابتداي انقلاب نيز اين توطئه‌ها واضح و مبرهن بوده است.
دشتي جنگ تحميلي هشت ساله را يادآور شد و گفت: اين جنگ نيز از توطئه‌هاي دشمن در ابتداي انقلاب بود و در حالي كه ايران تازه به استقلال رسيده بود و هنوز آمادگي تحمل اين ضربه را نداشت دشمن با به راه انداختن اين جنگ نابرابر وارد كشور شد.
وي با بيان اين‌كه ملت ايران همواره جواب اين توطئه‌ها را داده‌اند افزود: در فتنه 88 نيز با به راه‌اندازي آشوب‌هاي خياباني هرچند قصد بر هم زدن استقلال كشور را داشتند اما راهپيمايي 9 دي جوابي دندان‌شكن به اين حركت‌هاي بي‌سرانجام بود.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در پايان اين مراسم بيانيه هيئت داوران قرائت شد و از نفرات برتر جشنواره عكس «با حاميان ولايت در فجر 32» با اهداي لوح تقدير و جوايزي تجليل شد.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها