عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه بين‌المللي شود

نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه بين‌المللي شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:12 ب.ظ

عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم:
نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه بين‌المللي شود

خبرگزاري فارس: عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم گفت: بايد شرايطي فراهم شود كه نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه به صورت بين‌المللي برگزار شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حجت‌الاسلام عباس كعبي پيش از ظهر امروز در حاشيه بازديد از نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه در گفت‌وگو با خبرنگاران از برپايي چنين نمايشگاهي تقدير كرد و اظهار داشت: حوزه علميه رسالتي بين‌المللي و جهاني دارد و بنابر اين بايد نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه نيز به صورت بين‌المللي برگزار شود.
وي اضافه كرد: بايد زمينه‌اي فراهم شود كه دستاوردهاي حوزه در عرصه بين‌الملل ارائه شود و اين نمايشگاه مي‌توان فرصت خوبي باشد.
عضو خبرگان رهبري سلامت محتوايي در كتاب‌ها را مورد توجه قرار داد و گفت: در نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه اين ويژگي قابل مشاهده است و طلاب با اطمينان خاطر مي‌توانند نسبت به تهيه كتاب اقدام كنند.
حجت‌الاسلام كعبي با بيان اينكه نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه داراي ويژگي‌هاي منحصر به فردي است، تاكيد كرد: اساتيد، طلاب و فضلا به راحتي مي‌توانند تازه‌هاي نشر را در اين نمايشگاه مشاهده كرده و نسبت به تهيه آن اقدام كنند.
وي ادامه داد: برگزاري نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه مي‌تواند بستري را فراهم كند كه جريان‌هاي فكري و اجتماعي رصد شده و ايده‌هاي مناسب در عرصه چاپ و نشر كتاب‌هاي حوزوي ارائه شود.
عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم بر استمرار در برگزاري اين نمايشگاه تاكيد كرد و يادآور شد: البته برگزاري مستمر اين نمايشگاه موجب مي‌شود كه انتظارات مخاطبان نيز افزايش پيدا كند و بنابر اين ناشران حوزوي بايد اين مسئله مهم را مورد توجه قرار دهند.
وي در پايان اهميت پاسخگويي به مسائل روز و شبهات را مورد توجه قرار داد و گفت: كتاب‌هاي حوزوي بايد زمينه مناسب براي پاسخگويي به شبهات و مسائل روز دنيا را فراهم كنند.
شايان ذكر است نمايشگاه تخصصي كتاب حوزه كه در مجتمع امام خميني قم برپا شده است، فردا به كار خود پايان مي‌دهد.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها