عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برنامه‌ريزي‌هاي شهرداري پل سفيد تدوين مي‌شود

برنامه‌ريزي‌هاي شهرداري پل سفيد تدوين مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:13 ب.ظ

با افق50 ساله؛
برنامه‌ريزي‌هاي شهرداري پل سفيد تدوين مي‌شود

خبرگزاري فارس: شهردار پل سفيد گفت: برنامه‌ريزي‌هاي شهرداري پل سفيد با افق 50 ساله تدوين مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان سوادكوه، رمضان پارياو فلاح پيش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بيان اين مطلب كه برنامه‌ريزي‌هاي شهرداري پل سفيد با افق 50 ساله تدوين مي‌شود، گفت: با توجه به اينكه شهرها در حال تغيير و تحول هستند، برنامه‌ريزي‌هاي آن نيز بايد با توجه به اين تحول انجام گيرد.
شهردار پل سفيد با تاكيد بر اينكه طرح‌هاي وزارت راه و ترابري در چهار بانده كردن محور سوادكوه با شهرداري تطبيق داده نشده است، گفت: وزارت راه و ترابري در طرح 4 بانده شدن محور سوادكوه هماهنگي خاصي با شهرداري انجام نداده است و اين در حالي است كه ممزوج بودن طرح‌هاي شهري و وزارت راه موجب تسريع در دستيابي به اهداف دارد.
وي با انتقاد از اين كه ظرف يك ساعت دو نفر در جلوي پمپ بنزين در تصادف كشته شده‌اند و يا شاهد سقوط دو وسيله نقليه سنگين در شهر بوده‌ايم خواستار همراهي و همكاري بيشتر وزارت راه با مجموعه شهرداري‌ها شد.
پارياو فلاح با اشاره به اين مطلب كه شهرداري‌هاي كوچك در تامين اعتبار براي تملك اراضي و ساختمان‌ها براي اجراي طرح‌هاي توسعه‌اي خود با مشكل روبرو ست، گفت: از سال 1386 كه شروع فعاليت ما بود طرح مطالعاتي لغزش و رانش در شهر پل سفيد را مورد توجه قرار داديم كه مورد تاييد مركز پژوهش استانداري و سازمان همياري شهرداري‌هاي كشور قرار گرفت و توسط جهاد دانشگاهي انجام شد كه با مشكل بودجه روبرو بوده است.
شهردار پل سفيد گفت: چهار نقطه اطراف شهر پل سفيد رانشي است كه با رانش‌هاي انجام شده مجبور به انتقال منازل شده‌ايم كه مطالعه رانش و لغزش آن مكان‌ها راه حل اصلي اين مشكل است.
وي به مطالعه هدايت آب‌هاي سطحي در شهر پل سفيد اشاره كرد و گفت: 400 ميليون ريال براي هدايت آب‌هاي سطحي شهر پل سفيد و يك ميليارد ريال براي مطالعه زمين‌شناسي مورد نظر ماست.
پارياو فلاح به مطالعه طرح ترافيكي در شهر پل سفيد اشاره كرد و افزود: دو منطقه شهر پل سفيد سوادكوه نيز جزو مناطق نمونه گردشگري سفر هيئت دولت است كه برنامه‌ريزي‌هايي براي آن در دست اقدام است.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها