عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

احداث مجموعه‌هاي خدماتي رفاهي در 62 نقطه سمنان

احداث مجموعه‌هاي خدماتي رفاهي در 62 نقطه سمنان
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:13 ب.ظ

مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي سمنان خبر داد:
احداث مجموعه‌هاي خدماتي رفاهي در 62 نقطه سمنان

خبرگزاري فارس: مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي سمنان گفت: 62 نقطه استان براي احداث مجموعه‌هاي خدماتي رفاهي مشخص شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، داود فهندژ سعدي صبح امروز در جلسه بررسي ساخت مجموعه‌هاي خدماتي رفاهي كه در سالن غدير استانداري سمنان برگزار شد، اظهار داشت: اين نقاط با ارزيابي‌هاي انجام شده توسط كارشناسان در حاشيه بين‌راهي محورهاي استان واقع شده‌اند.
وي تصريح كرد: از مجموع تعداد نقاط مشخص شده، 19 مجموعه در حال بهره‌برداري و شش مجتمع در حال ساخت است.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان گفت: اعتبار لازم براي تكميل پروژه‌هاي در حال ساخت در حدود 5 ميليارد ريال در نظر گرفته شده است.
فهندژسعدي افزود: مرحله نخست برخي از اين شش پروژه قرار است تا پايان شش ماهه نخست سال 1390 و ساير پروژه‌ها تا پايان سال آينده تكميل شود و به بهره‌برداري رسد.
وي تصريح كرد: مشكلات اغلب مجتمع‌هاي نيمه‌كاره، عدم ارائه تسهيلات بانكي به آنها و وجود برخي مشكلات با زمين‌داران و مرتع‌داران پيرامون مجتمع‌ها است.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان گفت: مجتمع گل نرگس در دو كيلومتري سمنان و در محور سمنان ـ شهميرزاد با 85 درصد پيشرفت فيزيكي و مجتمع ديان در 85 كيلومتري دامغان ـ معلمان با 20 درصد پيشرفت فيزيكي از جمله مجتمع‌هاي در حال ساخت هستند.
فهندژسعدي افزود: همچنين مجتمع مياندشت در 145 كيلومتري سبزوار ـ شاهرود با30 درصد پيشرفت فيزيكي و مجتمع خاني و احمدي در هشت كيلومتري ايوانكي ـ آبسرد با 30 درصد پيشرفت فيزيكي از ديگر پروژه‌هاي نيمه ساخت است.
وي تصريح كرد: هر ساله از 25 اسفند تا 15 فروردين ماه در محورهاي استان شاهد عبور حجم زيادي از مسافران هستيم كه نمي‌توان با امكانات موجود در روزهاي عادي سال به آنها خدمات‌دهي كرد.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان گفت: مجتمع عباس‌آباد در 138 كيلومتري سبزوار ـ شاهرود با صرف اعتبار 4 ميليارد ريال از طرف سازمان همياري‌ شهرداري‌ها ساخته شده است.
فهندژسعدي افزود: همچنين مجتمع جوادالائمه (ع) در 15 كيلومتري ميامي ـ سبزوار با صرف اعتبار 12 ميليارد ريال از طرف شهرداري بيارجمند از جمله پروژه‌هاي در حال بهره‌برداري است.
وي تصريح كرد: مجتمع‌هاي ضامن آهو در 35 كيلومتري گرمسار ـ سمنان با صرف هزينه 5 ميليارد ريال و مجتمع سركوير در 11كيلومتري دامغان ـ معلمان با صرف هزينه 8 ميليارد ريال از سوي بخش خصوصي به بهره‌برداري رسيده است.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان گفت: مجتمع خدماتي رفاهي دامغان از سوي اداره كل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان با صرف هزينه 7ميليارد و 800 ميليون ريال در حد فاصل كيلومتر 100 محور سمنان ـ دامغان به بهره‌برداري رسيده است.
فهندژسعدي افزود: مجتمع خدماتي رفاهي ثامن‌الائمه (ع) با همكاري حوزه علميه شاهرود با صرف هزينه 7 ميليارد در حد فاصل كيلومتر هشت شاهرود ـ ميامي نيز در حال بهره‌برداري است.
وي تصريح كرد: مجتمع‌هاي خدماتي رفاهي افتر در حد فاصل كيلومتر 25 محور سمنان ـ فيروزكوه با هزينه 3 ميليارد ريال و شهداي گمنام حسن‌آباد در 32 كيلومتري محور دامغان ـ معلمان با سرمايه‌گذاري 5 ميليارد ريال از سوي بخش خصوصي ساخته شده‌ است.
انتهاي پيام/صا10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها